تریلر جدید Assassin’s Creed Origins
۶۰۸۵۵۹
۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
۲۸۸۵ 
بازی Assassin’s Creed Origins ماه آینده منتشر می‌شود و یوبی‌سافت هم حسابی روی آن سرمایه‌گذاری کرده است. این بازی قرار است برای کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی عرضه شود، اما نسخه ایکس‌باکس وان ایکس آن با کیفیت ۴K‌ اجرا می‌شود و از ویژگی HDR هم پشتیبانی می‌کند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: بازی Assassin’s Creed Origins ماه آینده منتشر می‌شود و یوبی‌سافت هم حسابی روی آن سرمایه‌گذاری کرده است. این بازی قرار است برای کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی عرضه شود، اما نسخه ایکس‌باکس وان ایکس آن با کیفیت ۴K‌ اجرا می‌شود و از ویژگی HDR هم پشتیبانی می‌کند. 
 
 تریلر جدید Assassin’s Creed Origins را حتما ببینید
 
این بازی گیمرها را به مصر باستان می‌برد و قرار است به ریشه‌های فرقه اساسین بپردازد. یوبی‌سافت امروز تریلر جدیدی از این بازی منتشر کرده است. این تریلر جدید که به صورت CG ساخته شده بیشتر به فضای بازی اشاره می‌کند و قهرمان اصلی را نشان می‌دهد.

همان طور که مشاهده کردید تریلر منتشر شده از این بازی اصلا به روند داستانی اشاره نمی‌کند و تنها فضای بسیار زیبایی دارد که باعث مي‌شود بارها و بارها آن را نگاه کنید. این بازی به برخی از اتفاقات تاریخی هیجان‌انگیز می‌پردازد و از مکان‌های اسرار آمیز هیجان‌انگیزی تشکیل شده که باعث شده‌اند گشت  و گذار در آن‌ها جالب باشند. این بازی در تاریخ ۵ آبان ماه راهی بازار می‌شود.
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 تریلر جدید Assassin’s Creed Origins را حتما ببینید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج