میت ۱۰ با اندروید ۸ و EMUI ۶ می‌آید
۶۱۰۵۶۹
۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
۵۳۸۴
شرکت هواوی در تاریخ ۲۴ مهر ماه گوشی میت ۱۰ را معرفی خواهد کرد. به احتمال زیاد این گوشی با اندروید ۸ راهی بازار می‌شود. امروز تصاویری از رابط کاربری این گوشی به بیرون درز کرده که عرضه این گوشی با اندروید اوریو و رابط کاربری EMUI 6 شرکت هوای را تایید می‌کنند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: شرکت هواوی در تاریخ ۲۴ مهر ماه گوشی میت ۱۰ را معرفی خواهد کرد. به احتمال زیاد این گوشی با اندروید ۸ راهی بازار می‌شود. امروز تصاویری از رابط کاربری این گوشی به بیرون درز کرده که عرضه این گوشی با اندروید اوریو و رابط کاربری EMUI 6 شرکت هوای را تایید می‌کنند.
 
 میت ۱۰ با اندروید ۸ و EMUI 6 می‌آید

در واقع می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که میت ۱۰ اولین محصولی که خواهد بود از همان ابتدا با اندروید ۸ راهی بازار می شود. هواوی ویژگی‌های جالبی در این گوشی قرار داده که یکی از آنها امکان تغییر دقت تصویر گوشی است. کاربران می‌توانند دقت تصویر صفحه نمایش گوشی را روی ۷۲۰p با ۱۰۸۰p قرار دهند.
 
 میت ۱۰ با اندروید ۸ و EMUI 6 می‌آید
 
امکان تصویر در تصویر کردن برنامه‌های مختلف هم یکی دیگر از ویژگی‌های اندروید ۸ است که روی این گوشی دیده می‌شود. دکمه‌های هدایت سیستم عامل اندروید به صورت نامرعی روی صفحه نمایش قرار گرفته‌اند و زمانی که صفحه نمایش روشن شود این دکمه‌ها را هم می‌توان دید. همچنین کاربران می‌توانند این دکمه‌ها را شخصی‌سازی کنند و ترتیب قرار گرفتن‌ آن‌ها را تغییر دهند.

حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که چه تغییرات دیگری در رابط کاربری جدیدترین گوشی هواوی ایجاد شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج