توبه قاتلی که هشت زن را کشت!
۶۱۱۰۸۶
۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
۲۱۱۹۲ 
پرونده قاتل سریالی زنان گیلان در حالی با صدورکیفرخواست به دادگاه فرستاده خواهد شد که متهم در بازجویی‌های پلیسی راز قتل زن دیگری را نیز فاش کرد.
همشهری آنلاین: پرونده قاتل سریالی زنان گیلان در حالی با صدورکیفرخواست به دادگاه فرستاده خواهد شد که متهم در بازجویی‌های پلیسی راز قتل زن دیگری را نیز فاش کرد.

 این مرد 40 ساله که فرزاد نام دارد 3 زن را بین سال‌های87 تا 88به قتل رساند و پس از آن توبه کرد که دیگر دست به جنایت نزند اما در سال 95توبه‌اش را شکست و دوباره دست به جنایت زد. تحقیقات در این پرونده از سال گذشته و به‌دنبال ناپدید شدن مرموز 4زن در رشت و روستاهای اطراف، شروع شد. زنان ناپدید شده همه افرادی جوان یا میانسال بودند که به گفته خانواده‌هایشان همیشه طلای زیادی همراه خود داشتند.
 
کارآگاهان که حدس می‌زدند بین ناپدید شدن این 4زن ارتباطی وجود دارد و شاید آنها قربانی یک قاتل سریالی شده باشند بررسی‌های خود را ادامه دادند تا اینکه از طریق ردیابی‌ها و بررسی‌های اطلاعاتی به مشخصاتی از خودرویی دست یافتند که احتمال می‌رفت راننده آن راز ناپدید شدن زنان گمشده را می‌داند.
 
با سرنخ‌هایی که پلیس به‌دست آورده بود، فروردین‌ماه امسال فرزاد در خانه‌اش در شهرستان رشت دستگیر شد. بازجویی از مرد 40ساله زیرنظر سرهنگ فلاح‌کریمی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان شروع شد و او در تحقیقات راز 7جنایت را فاش کرد.

متهم گفت: سال‌هاست که با ماشینم مسافرکشی می‌کنم. البته مدتی هم در کارگاه چوب‌بری کار می‌کردم و چند وقتی هم در یک کشتی در بندرعباس آشپز بودم اما شکست در زندگی با همسر اولم باعث شد تا از تمام زنان متنفر شده و تصمیم به انتقام‌جویی از آنها بگیرم.
 
وی ادامه داد: طعمه‌هایم کسانی بودند که به‌عنوان مسافر سوار ماشینم می‌‌شدند. سر صحبت را با آنها باز می‌‌کردم و از همان لحظه نقشه قتل‌شان را می‌کشیدم. پس از دوستی با آنها، برخی از طعمه‌هایم را به خانه‌ام می‌کشاندم و آنها را به قتل می‌رساندم یا داخل ماشینم به زندگی آنها پایان می‌دادم. گاهی به زنان چاقو می‌زدم یا اینکه خفه‌شان می‌کردم. پس از آن اجساد را مثله کرده و در حاشیه شهر رشت، داخل جنگل یا رودخانه رها کرده یا اینکه در جایی دفن می‌کردم.
 
وی گفت: تا سال 88، 3‌زن را به قتل رساندم اما پس از آشنایی با همسردومم قتل‌ها را متوقف کردم چون زن خوبی بود و به همین دلیل توبه کردم و مدتی بعد صاحب یک دختر شدیم. اما در سال 95به‌دلیل مشکلات مالی و این‌بار به‌خاطر سرقت طلا قتل‌ها را از سرگرفتم.
 
متهم در تحقیقات اولیه به قتل 7زن اقرار کرد که بقایای اجساد تمام آنها کشف شد. در همین حال بررسی‌ها نشان می‌داد که همسر دوم او در جریان برخی از جنایت‌ها بوده و حتی برای انتقال اجساد مثله شده با او همکاری کرده است. به این ترتیب همسر وی به اتهام همدستی در جنایت دستگیر شد اما فرزاد اصرار داشت که همسرش در جنایت‌ها نقشی نداشته است. او گفت: اگر همسرم از قتل‌ها چیزی به پلیس نگفت به‌خاطر این بود که او را تهدید به مرگ کرده بودم.
 
با وجود این زن جوان دستگیر شد و در این میان پلیس که حدس می‌زد فرزاد قتل‌های بیشتری رقم زده باشد تحقیقات را ادامه داد. قاتل سریالی اصرار داشت که فقط 7زن را به قتل رسانده است تا اینکه مدتی قبل همسر او که در بازداشت بود قفل سکوت را شکست و راز هشتمین جنایت شوهرش را فاش کرد. او به مأموران گفت: شوهرم یک شب به خانه آمد و گفت زنی را کشته و جسدش را در جاده طارم در نزدیکی زنجان رها کرده است.
 
گفته‌های این زن کافی بود تا مأموران پلیس آگاهی استان گیلان باردیگر به تحقیق از متهم بپردازند. او وقتی دید رازش فاش شده، گفت: قصدم پنهان کردن جنایت نبود چون من اهل دروغ گفتن نیستم اما حافظه‌ام خوب کار نمی‌کند و گاهی اتفاق‌ها را فراموش می‌کنم. هشتمین طعمه‌ام زنی بود که به‌عنوان مسافر سوار ماشینم شد. او را هم مانند زنان قبلی به قتل رساندم و جسدش را در حاشیه جاده انداختم.
 
پس از اقرار این مرد، مأموران به تحقیق در این خصوص پرداختند و با استعلام از اداره آگاهی استان زنجان پی بردند که گفته‌های قاتل سریالی صحت دارد و در سال گذشته جسد زنی در حاشیه جاده طارم کشف شده بود.
 
با شناسایی هویت این زن و خانواده‌اش تحقیقات در این پرونده تکمیل شد و با شکایت خانواده 8زن که درخواست قصاص متهم را مطرح کرده‌اند، پرونده قاتل سریالی زنان گیلان به‌زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری این استان فرستاده خواهد شد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1396/07/16
این جانور وحشی خونخوار را بکشید : توبه چقدر مسخره است !!!
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1396/07/16
خداوکیلی این ها هم جز انسان واشرف مخلوقات به حساب میان؟؟؟؟
United Arab Emirates
12:47 - 1396/07/16
چه راحت به زندگیش ادامه داده بعد توبه کرده بعذ دوباره ادم کشته.
عذاب وجدان هم نداشته .
صد رحمت به حیوان
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1396/07/16
خدا شکر صد بار خدا شکر که این حیوان جانی حتما اعدام میشه چون حدا شروعی که بین قصاص زن ومرد وحود ندارد .
اون حیوان که به عنوان زن خون خوار هم باید قصاص بشه .
سکوت در برابر جنایت از خود جنایت به نظر من بدتر است .
از قدیم گفتن آدم خواب را میشه بیدار کرد ولی آدمی که خودش را به خواب زده اصلا نمیشه بیدار کرد .
جزا اون زن بیرحم مرگه
پاسخ ها
سیاوش درخشانفر
Canada
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
خاهش میکنم اینقدر اسم حیوان را بد نکنید.آخه کدوم حیوان با هم نوع خودش این کار رو میکنه.
تو تمام حیوانات تنها حیوانی که هم نوع خودش رو مثله میکنه و به قولی وحشیانه رفتار میکنه چندتا بیشتر نیستن که همگی اگر به قلمرو اونها تجاوز بشه عکس العمل نشون میدن.
حالا باقی حیوانات بماند که مثلا حیوانی مثل سگ رو در نظر بگیرید که چقدر تا الان جون انسانها رو نجات داده،...
حالا جالب اینه که بعضی ها دارن واسه چنین افرادی زحمت می کشن که حکم اعدام رو لغو کنن !!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1396/07/16
توبه چیه این کثیف همه کار کرده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
توبه گرگ مرگه ؟ چرا از اولین قتلی که انجام داده اعدام نشد؟
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1396/07/16
تاحالا نشنیده بودم با توبه کردن میشه اززیرمجازات قتل فرارکرد
مگه میشه؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
لونرفته بوده که..
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1396/07/16
توبه کرده گناه داره ولش کنید در ضمن چکارکرده بیچاره
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1396/07/16
این جسومه فساد که همچون خفاش شب آدم میکشه که دیگه کم هم نیستن که نمیدانم که انگیزه اش از این قتل ها چی بوده باید هر چه زودتر اعدام در ملا عام بشه و درس عبرت برای کسانی که به جان و ناموس مردم رحم نمیکنند
Germany
16:14 - 1396/07/16
عجب چیقدر خون سرد متن رانویشتید هههههه هههه مثل اینکه اصلا چیزی مهم نبوده ونیست
واقعا این چنین حیوانات را چی بایدکرد بایک اعدام دردی که تسکین پیدامیکند
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1396/07/16
من نميدونم چرا پلیس تا الان نگرفته بود
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1396/07/16
توبه مشکلی را حل نمی کنه
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1396/07/16
مگه چندتا رو کشته گناه داره حیوونکی
United Kingdom
23:14 - 1396/07/16
دستگیر که نشده بوده که، برای خودش توبه کرده مثلا.
این خبر روند دادگاه همون قاتل سریالی معروفس دیگه.
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1396/07/17
آره کاربر 21:53 و آریا راست میگن مگه چکار کرده بذارین بره یکی یه دونه از خانم های عزیز این کاربران رو بشکه بعد ببینید اگه این کاربران اجازه فرمودن باقی محاکمه رو ادامه بدین
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1396/07/17
چقدر بد تیتر می زنید! جوری نوشته اید که انگار هشت تا را کشته بعد اومده گفته توبه می کنم. در صورتی که داستان چیز دیگری است چند تا را کشته تو دلش توبه کرده بعد دوباره شروع کرده! پلیس هم بی خبر بوده وگرنه از همون اول دستگیرش می کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج