دیدار پوتین با روحانی
۶۱۵۶۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۲
۳۵۲۰ 
سفیر ایران در مسکو اعلام کرد که ولادیمیر پوتین قصد دارد در ماه سپتامبر برای اولین‌بار در قرقیزستان با حسن روحانی، رییس‌جمهور منتخب ایران دیدار و گفت‌وگو کند.
خبرگزاری ایسنا: سفیر ایران در مسکو اعلام کرد که ولادیمیر پوتین قصد دارد در ماه سپتامبر برای اولین‌بار در قرقیزستان با حسن روحانی، رییس‌جمهور منتخب ایران دیدار و گفت‌وگو کند.

رسانه‌های ایران و روسیه اخیرا گزارش دادند که ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهور روسیه در ماه اوت به ایران سفر می‌کند تا درباره موضوع هسته‌ای ایران با حسن روحانی گفت‌وگو کند؛ ولی سید محمودرضا سجادی، سفیر ایران در مسکو روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که این گزارش‌ها نادرست است و اولین گفت‌وگوی پوتین با روحانی در تاریخ 13 سپتامبر در حاشیه نشست سازمان همکاری شانگهای در بیشکک، پایتخت قرقیزستان صورت خواهد گرفت.

سفیر ایران در مسکو برخی گزارش‌ها مبنی بر این که ایران و روسیه درباره احتمال ارائه موشک‌های ضد بالستیک آنتی-2500 از طرف مسکو به ایران به جای موشک‌های اس-300 صحبت کرده‌اند را رد کرد؛ ولی گفت که هرگونه پیشنهادی برای چنین توافقی با مسکو بخشی از مذاکرات درباره چگونگی حل مساله موشک‌های اس-300 خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج