آبروریزی مرورگر Edge و نصب کروم!
۶۲۶۴۱۰
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
۳۶۷۲ 
هیچ کارمندی دوست ندارد که در شرکت مایکروسافت کار کند تا مجبور به استفاده از مرورگر Edge شود. مایکل لورثی، کارمندی از تیم Azure مایکروسافت، در حال سخنرانی در مورد نحوه ی انتقال برنامه ها و داده ها به مایکروسافت Azure به مشتریانش بود که ناگهان مرورگر Edge با مشکل مواجه شد.
مجله سخت افزار: هیچ کارمندی دوست ندارد که در شرکت مایکروسافت کار کند تا مجبور به استفاده از مرورگر Edge شود. مایکل لورثی، کارمندی از تیم Azure مایکروسافت، در حال سخنرانی در مورد نحوه ی انتقال برنامه ها و داده ها به مایکروسافت Azure به مشتریانش بود که ناگهان مرورگر Edge با مشکل مواجه شد.
 
Leworthy تنها راهی که پیش رویش بود، بستن مرورگر Edge و اجرای مرورگری دیگر بود. او مرورگر گوگل کروم را برای ادامه ی ارائه ی خود انتخاب کرد و این حرکت او سر و صدای زیادی در رسانه های مختلف داشته، تا جایی که ویدیوی سخنرانی او در یوتیوب نیز منتشر شده است.

پس از اینکه مرورگر Edge در سخنرانی متوقف میشود، او با خونسردی و به شوخی به مشتریان و خبرنگاران میگوید:" من عاشق زمان هایی هستم که مرورگر Edge کرش میکند. در حالیکه ما به صحبت ادامه میدهیم، من Chrome را نصب میکنم و قبل از آن باید در Bing به جستجو و نصب Chrome بپردازم." پس از شوخی، او شروع به خندیدن می کند و از سوی مخاطبان خنده و تشویق دریافت می کند.
 
سپس عذرخواهی میکند و میگوید: " مجدداً سخنرانی را ادامه میدهیم، من از این موضوع متاسف هستم. سن این ماشین ها کم است و گاهی برخی چیزها به خوبی کار نمی کنند." لازم به ذکر است که Leworthy وضعیت را با آرامش و خونسردی مدیریت کرده و سخنرانی خود را به طور کامل ارائه داده است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج