پیروزی میلان در خانه ساسولو
۶۲۶۶۹۹
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۹
۴۰۲۷ 
میلان که در هفته های اخیر نتایج چندان خوبی کسب نکرده، امشب موفق شد در خانه ساسولو به پیروزی 2-0 دست پیدا کند.
ورزش سه: میلان که در هفته های اخیر نتایج چندان خوبی کسب نکرده، امشب موفق شد در خانه ساسولو به پیروزی 2-0 دست پیدا کند.

 شاگردان وینچنزو مونتلا در این دیدار نمایش بهتر و هجومی تری نسبت به دیدارهای قبل ارائه دادند و در نهایت توانستند به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنند.
 
میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. اولین اتفاق مهم در دقیقه 14 رخ داد و داویده کالابریا که مصدوم شده بود، جای خود را به آباته داد.
 
برتری میلانی ها ادامه پیدا کرد و این تیم چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف ایجاد کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 39، قفل دروازه ساسولو باز شد. روی یک ارسال از سمت راست بود که رومانیولی بالاتر از مدافعان حریف ضربه سر را زد و دروازه ساسولو باز شد.
 
در دقایق باقی مانده نیمه اول، باز هم این میلانی ها بودند توپ و میدان را در اختیار داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.
 
نیمه دوم هم با حملات میلان آغاز شد و بازیکنان این تیم در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند به گل دوم برسند.
 
در دقیقه 53، همکاری آباته و سوسو می تواند به گل دوم منجر شود اما ضربه نهایی سوسو، راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.
 
برتری میلانی ها ادامه داشت تا اینکه این در دقیقه 67 به گل دوم رسید. حرکت عالی سوسو از سمت راست و نفوذ او به محوطه جریمه ساسولو در نهایت با یک شوت تماشایی همراهی شد تا میلان برای بار دوم به گل برسد. 
 
پیروزی میلان در خانه ساسولو
 
میلانی ها که از این نتیجه راضی به نظر می رسیدند، به دنبال کنترل بازی بودند و در مقابل تیم میزبان، در تلاش بود تا گل های خورده را جبران کند. اما تلاش های این تیم ثمری نداشت و بازی در نهایت با همان دو گل به سود روسونری به پایان رسید. 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج