برق طـلاهای پیرزن، بلای جانش شد
۶۲۶۷۷۷
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
۲۱۶۵۶ 
کارشناس‌های پزشکی پس ازتحقیقات تخصصی، پرده از رازقتل زن ۸۴ ساله‌ای برداشتند که خانواده‌اش تصورمی کردند او به مرگ طبیعی جان سپرده است.
روزنامه ایران: کارشناس‌های پزشکی پس ازتحقیقات تخصصی، پرده از رازقتل زن 84 ساله‌ای برداشتند که خانواده‌اش تصورمی کردند او به مرگ طبیعی جان سپرده است.
 
 صبح شنبه 13 آبان 96 وقتی پسریکی ازاهالی روستای «گلستان» واقع در شهرستان نکا برای سرکشی به اتاق مادرسالخورده‌اش درطبقه دوم ساختمان رفت ناگهان با پیکراو روبه‌رو شد.
 
او و سایراعضای خانواده با تصور اینکه زن کهنسال به‌خاطر کهولت سن جان سپرده است برای انجام مراحل قانونی و صدور جواز دفن اقدام کردند، اما تیم جنایی و پزشک قانونی در معاینه جسد متوجه آثار و نشانه‌هایی از خراشیدگی در ناحیه گردن پیرزن شدند. به همین خاطرجسد را برای تحقیقات تخصصی به پزشکی قانونی استان مازندران منتقل کردند.سپس به دستور دکتر عباسی- مدیرکل پزشکی قانونی استان- تیمی از پزشکان، تحقیق در این باره را آغاز کردند تا اینکه مشخص شد گردن زن سالخورده شکسته است.
 
پس ازاعلام نظریه کارشناسی، تجسس‌های کارآگاهان جنایی برای کشف رازجنایت آغازشد تا اینکه آنها پی بردند یک زن غیر بومی که در همسایگی پیرزن زندگی می‌کند هرازگاهی به دیدنش می‌رفته است.
 
بنابراین زن 45 ساله برای بازجویی احضار شد. او که ابتدا خود را بیگناه می‌خواند سرانجام در جریان بازجویی‌های فنی، لب به سخن گشود و به قتل اعتراف کرد.
 
زن جنایتکار گفت: آن روز صبح برای خرید نان به نانوایی رفته بودم اما نانوایی بسته بود.به همین خاطر تصمیم گرفتم به خانه پیرزن همسایه بروم و از او نان بگیرم. اما بعد از ورود به خانه‌اش با دیدن طلاها و جواهراتی که به گردنش بود وسوسه شدم. در این میان با او درگیر شدم و وقتی مقاومت کرد من هم با پیچاندن روسری به دور گردنش او را خفه کردم. سپس بسرعت آنجا را ترک کردم تا همه فکر کنند که پیرزن به مرگ طبیعی مرده است.
 
با توجه به این اعتراف، به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نکا، متهم با صدور قرار قانونی بازداشت شد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
08:21 - 1396/08/15
بیجا کردی به چه حقی یک انسان بیگناه وازبین بردی
نشالله هرچه زودتر نابودبشه زن قاتل
United States
08:49 - 1396/08/15
ننگ براینجورآدمها باد که باعث می شوند اعتماد ازبین برود ودیگرهیچ همسایه ای در خونه اش را برای همسایه اش باز نکند لعن ونفرین خدا تاابد براین آدمها
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1396/08/15
اون طلا ها نتونست از اون پیرزن مواظبت کنه برعکس باعث مرگش شد تو چطور فکر کردی مال دنیا به تو وفا می کنه آدم احمق با این کارت آخرتت رو هم به باد دادی
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1396/08/15
پیرزن طلا رو میخاستی چه کارکنی عجب
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1396/08/16
حماقت پیرزن باعث مرگش شده نه برق طلاهاش..
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1396/08/16
طمع. طمع. طمع. این است ماجرا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج