کوپکه: مصدومیت نویر برای بایرن فاجعه بود
۶۲۶۹۶۲
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
۲۶۲۶ 
مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتبال آلمان گفت:مصدومیت نویر برای خودش و بایرن مونیخ فاجعه بود.
خبرگزاری فارس: آندرئاس کوپکه در مصاحبه‌ای با هفته‌نامه کیکر در مورد یکسری مسائل مربوط به تیم ملی، پیکارهای جام جهانی و وضعیت دروازه‌بانی در بوندس‌لیگا حرف زد.

*مصدومیت نویر

وی در مورد مصدومیت مانوئل نویر، دروازه‌بان برتر جهان و بایرن اظهارداشت:با توجه به مسابقات جام جهانی روسیه، به حضور به موقع و آماده‌اش، امیدوار هستیم.برای او و بایرن این اتفاق، فاجعه بود.اما برای تیم ملی لطمه‌اش در مقطع کنونی کمتر بوده است.

مربی ۵۵ ساله افزود:بسیار امیدوار هستم که مانوئل در دور برگشت بوندس‌لیگا بازی کند.آنوقت به قدر کافی فرصت خواهد داشت تا برای حضور در جام جهانی روسیه کاملا آماده شود.

*تراشتگن، شماره ۲ قدرتمند

کوپکه همچنین در مورد مارک آندره تراشتگن، گلر کنونی بارسلونا اسپانیا و ذخیره تیم ملی آلمان نیز عنوان کرد:خوشحالم که تراشتگن بعد از شروع به کاری پرافت و خیز، اکنون در تیم ملی با قدرت کارش را ادامه می‌دهد.این نکته که ما در مسابقات جام کنفدراسیون‌ها او را مرد شماره ۲کردیم، در پیشرفتش بسیار تاثیرداشت.

او ادامه داد:تراشتگن در مقطع کنونی به عنوان گلر شماره ۲ جای پای خود را کاملا محکم کرده است.البته در موردجام جهانی هنوز هیچ تصمیم‌گیری نشده است.

*گلرهای دیگر

دروازه‌بان اسبق آلمان‌ها و مربی تخصصی کنونی گلرهای تیم ملی در مورد دیگر مردان شماره یک نیز نظر داد.

وی در مورد برند لنو عنوان کرد:لنو خوب می‌داند که در ۲ بازی ملی، اشتباهاتی داشت.اما مقابل ایتالیا بازی فوق‌العاده‌ای انجام داد.او فهمید که در تیم ملی، فشار حتی با بوندس‌لیگا نیز فرق می‌کند.

در مورد کوین تراپ، دروازه‌بان پاری‌سن‌ژرمن نیز بازی خوبی مقابل دانمارک داشت.اما این که روی نیمکت تیمش بنشیند،‌در درازمدت می‌تواند مشکل‌ساز شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج