انهدام باند سرقت مسلحانه در شیراز
۶۲۷۱۱۳
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
۱۰۸۱۰ 
رئیس پلیس شهر شیراز گفت: سردسته باند سرقت مسلحانه در شیراز به همراه همدستانش شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری میزان: رئیس پلیس شهر شیراز گفت: سردسته باند سرقت مسلحانه در شیراز به همراه همدستانش شناسایی و دستگیر شد.
 
سرهنگ دلاورالقاصی مهر گفت: برای مبارزه قاطع پلیس با سارقان، پس از اینکه ماموران گشتی پلیس شیراز، یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی رامشاهده کردند که در عملیات پلیسی با شناسایی سارق، قصد دستگیری وی را داشتند، اما سارق حرفه‌ای بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرارکرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز افزود: پس از فرار سارق در یک عملیات پلیسی هماهنگ با همکاری نیرو‌های کلانتری و یگان امداد، سارق با هویت ع-م در حین فرار با سرعت بسیار زیادی موجب ایجاد رعب و وحشت شد که نهایتا با شلیک هوایی و کمین پلیس، ناچار به تسلیم شد.

سرهنگ القاصی گفت: پس ازدستگیری سارق و اعترافات وی و همدستانش، پلیس شیراز با هماهنگی مراجع قضایی وارد مخفیگاه مخوف باندسارقان در یکی ازروستا‌های اطراف شیراز شد.

دراین عملیات که با هشت نفر از نیرو‌های پلیس انجام شد. بهنام سردسته سارقان دستگیر و به همراه یک قبضه سلاح کلاش، ۱۳ فشنگ جنگی، ۲ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، ۳ حقه وافور و مقادیری مواد مخدر به همراه چنددستگاه موتورسیکلت سرقتی که پس از مخدوش کردن شماره‌های بدنه آماده فروش بودند توقیف و به مراجع قضایی ارسال شد.

سرهنگ القاصی مهر از ادامه طرح ویژه پلیس شیراز و برخورد جدی پلیس با پدیده زشت سرقت خبرداد و ازشهروندان بخصوص دارندگان موتور سیکلت درخواست کرد ضمن رعایت موارد ایمنی و پیشگیری ازوقوع سرقت در صورت وقوع سرقت موتورسیکلت و یا هرگونه وسایل نقلیه مراتب را در کمترین زمان به کلانتری محل یا پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
سلین شعبانی ۱۸ساله ...مینودر قزویــن
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1396/08/15
..................................خــدایــــا...........................................................................خـــودت .............................................................................کـــمــک ............................................................................کــــــــن ........................................
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1396/08/15
تا وقتی دست این دزدها را قانون قطع نکنه ، مملکت همینجور هست بدتر هم میشه، چه فایده از پخش اینجور خبرها، وقتی با اینها مقابله نمیشه شما هم این اخبار های تکراری که دیگه عادی شده اند را پخش نکنید لطفا
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1396/08/15
بعدازتحمل زندانشان دوباره برمی گردن تواجتماع دوباره روز از نو ، روزی ازنوع بهتر نیست کسی که دومین بار به جرم دزدی توزندان می افته یکی از دستاشو قطع کرد که دیگه نتونه ازدودستش استفاده کنه با اینجور حکم خیلیا دیگه دزدی نمی کنن وبرای جامعه بازدارنده می شه دزدی که برای اولین بار میره زندان توزندان دکترا دزدی می گیره این دفعه همه فن حریف می شه از دزدی و گافی که بار اول داده بود که گیر کرد این دفعه اون گافم نمی ده یا ب اینجورآدمها که از دست رنج دیگران استفاده می کنن حکم ابد بدون عفو بدید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج