مرگ کارمند هتل به خاطر یک شوخی مضحک!
۶۲۷۳۶۵
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴
۱۸۲۲۲ 
خانواده مسئول پذیرش هتلی که چند روز پس از درگیری لفظی با یکی از کارکنان به‌دلیل ایست قلبی جان باخته بود، از همکار این مرد شکایت کردند.
روزنامه ایران: خانواده مسئول پذیرش هتلی که چند روز پس از درگیری لفظی با یکی از کارکنان به‌دلیل ایست قلبی جان باخته بود، از همکار این مرد شکایت کردند.
 
 24 شهریور امسال حامد 46 ساله در حال پذیرش یکی از مسافران بود که ناگهان یکی از کارکنان هتل با او شوخی نابجایی کرد. این اتفاق باعث شد حامد خشمگین شده و با همکارش درگیری لفظی پیدا کند. این بحث و جدل با دخالت دیگر کارکنان خاتمه یافت و حامد که قلبش درد گرفته بود سوار بر خودرو هتل به سمت خانه‌اش حرکت کرد اما در میانه‌های راه حالش بد شد و راننده او را به بیمارستان سوم شعبان رساند. این مرد میانسال که وضعیت جسمی خوبی نداشت تنها توانست روی کاغذ دو کلمه را بنویسد«درگیری دیروز»  که بی‌شک برای او در آن لحظه معنا و مفهومی خاص داشت. این مرد 8 روز بعد به علت نارسایی قلبی در بیمارستان تسلیم مرگ شد.
 
اعلام شکایت از کارمند هتل
 
اول مهر ماه بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان مرگ این مرد 46 ساله در بیمارستان سوم شعبان قرار گرفت. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که او از 8 روز قبل به خاطر سکته قبلی در بیمارستان بستری بوده است.در ادامه تحقیق خانواده حامد به دادسرا رفتند و از همکار او شکایت کردند و مدعی شدند که او در مرگ حامد نقش دارد. یکی از اعضای خانواده شاکی به بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران گفت: «ساعتی قبل از اینکه حامد سکته کند شهرام، کارمند رستوران با او درگیری لفظی داشته در حالی که او می‌دانست حامد ناراحتی قلبی دارد و نباید با او درگیر می‌شد و او باعث مرگش شده است.»
 
با طرح این شکایت شهرام 47 ساله به دادسرا احضار شد و در بازجویی گفت: من و حامد همیشه با هم شوخی می‌کردیم اما آن شب از حرف‌های من ناراحت شد و با هم جر و بحث کردیم اما با وساطت دیگر همکارانم بحث ما به پایان رسید. همه چیز تمام شده بود و حتی قبل از اینکه او هتل را ترک کند همدیگر را بوسیدیم و با هم آشتی کردیم. از طرفی من نمی‌دانستم که او ناراحتی قلبی دارد و این درگیری لفظی ممکن است او را به کام مرگ بکشاند.قرار است به دستور بازپرس محسن مدیرروستا فیلم دوربین‌های مداربسته زمان درگیری بررسی شده تا با استناد آن و تعیین علت دقیق مرگ از سوی کارشناسان پزشکی قانونی  میزان تقصیر کارمند هتل مشخص شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
United States
08:25 - 1396/08/16
اگر باهم شوخی داشتن نباید ازش شکایت می کردند هرکسی که مشکل قلبی داره باید خودش مواظب باشه با کسی درگیر نشه
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1396/08/16
ولش کنید بره بنده خدا رو.
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1396/08/16
عجب موضوعی روشکایت کردن
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1396/08/16
چه مسخره الان این جوری میخوان از اون بدبخت یه پولی به جیب بزنن همه با هم شوخی می کنن بحث می کنن حالا طرف زد و سکته کرد نمیشه که طرف مقابل رو قاتل دونست
بعضی ها خودشون شوخی میکنن ولی تحمل شوخی رو ندارن
United States
20:45 - 1396/08/16
مسخرس،همه که اطلاع ندارن فلانی ناراحتی قلبی داره آدم باید خودش پیشگیری کنه
نورا محسنی ..۱۶‌ساله ... پونک قزوین
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1396/08/16
واااااااااا ......... مـــــگـــــه مـــــــیــــــشــــــــه ؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1396/08/17
نچ دیگه نمیشه شوخی کرد.ازقبل باید پرونده پزشکی طرفو مطالعه کنیم بعد شوخی کنیم.
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1396/08/17
عجبـــــــــــــــــــــــــــــــــ
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1396/08/18
بیچاره رو ولش کنین
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1396/08/18
عجیب آدمی بوده (درگیری دیروز)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج