چند خبر از «پاهای بیقرار»
۶۲۷۶۶۷
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
۶۰۵۹ 
پایان تصویربرداری فصل دوم سریال تا دو هفته دیگر
تصویربرداری سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی این روزها در محله شاپور پی گیری می شود.
بانی فیلم: تصویربرداری سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی این روزها در محله شاپور پی گیری می شود.
 
چند خبر از «پاهای بیقرار» 
 
منوچهر محمدی با اعلام این خبر افزود: این روزها گروه در لوکیشن منزل مالک در محله شاپور مستقر هستند که در این لوکیشن بازیگرانی چون: آرش مجیدی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور، لیندا کیانی، حمید گودرزی مقابل دوربین هستند. دو روز دیگر هم به منزل نادر با بازی حمید گودرزی می رویم که احتمالا در شهرک غزالی مستقر شویم.
 
وی همچنین عنوان کرد: تا سه چهار روز دیگر هم سکانس های خارجی را اطراف تهران می گیریم و فکر می کنم همین طور که ادامه می دهیم، تا ۱۵ روز دیگر تصویربرداری فصل دوم به پایان برسد و ضبط سکانس های فصل اول را آغاز کنیم.
 
«پاهای بیقرار» در سه فصل زمان حال و گذشته تولید خواهد شد. فصل اول و سوم زمان حال و فصل دوم را زمان گذشته شامل می‌شوند که البته در نسخه نهایی و تدوین شده مخاطب با سریالی ۶۰ قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند.
 
فصل دوم از سال ۵۷ تا ۶۴ را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.
 
مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، آرش مجیدی، مهدی صبایی، لیندا کیانی،افسانه ناصری، سمیرا حسن پور بازیگران اصلی سریال «پاهای بیقرار» هستند.
 
«پاهای بیقرار» ملودرامی خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد. این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج