شجاع یک روز بعد از حکم جنجالی
۶۲۷۷۱۶
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
۸۷۳۰ 
مدافع جوان پرسپولیس که با حضور در این تیم امیدوار به بازگشت به تیم ملی بود، با توجه به اتفاقات دیدار دربی باید یک جلسه محرومیت را پشت سر بگذارد.
ورزش سه: مدافع جوان پرسپولیس که با حضور در این تیم امیدوار به بازگشت به تیم ملی بود، با توجه به اتفاقات دیدار دربی باید یک جلسه محرومیت را پشت سر بگذارد.

شجاع خلیل زاده به واسطه برخوردی که در دیدار دربی با داریوش شجاعیان داشت، طبق نظر کمیته انضباطی با یک جلسه محرومیت مواجه شده و دیدار مقابل پدیده مشهد را از دست داد. مدافع شماره 3 سرخپوشان که اعتراض خود را نسبت به این حکم اعلام کرده، با انگیزه بالایی در تمرین امروز حضور یافت و امیدوار است از فرصت باقیمانده برای دستیابی به نظر کارلوس کی‌روش سود ببرد.
 
شجاع یک روز بعد از حکم جنجالی

تیم ملی اکنون دو مدافع میانی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و در صورتی که شجاع بتواند از نظر فنی به شرایط مدنظر کارلوس کی‌روش نزدیک شود، شاید در نهایت یکی از سهمیه‌های حضور در تیم ملی را به خود اختصاص دهد. خلیل زاده که به واسطه خط خوردن از تیم ملی در زمان حضور در سپاهان با مصاحبه‌اش در لیست کارلوس کی‌روش قرار گرفته، بارها با ابراز پشیمانی نسبت به آن اتفاق، از تمایل قلبی خود برای بازگشت به اردوی تیم ملی خبر داده است و باید دید در فرصت باقیمانده قادر به دستیابی نظر سرمربی پرتغالی تیم ملی خواهد بود یا خیر.
 
شجاع یک روز بعد از حکم جنجالی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج