برای فیکس شدن در لیورپول تلاش می‌کنم
۶۲۷۸۱۷
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱
۳۱۰۴ 
چمبرلین:
الکس اوکسلید چمبرلین، هافبک لیورپول ابراز امیدواری کرد که با تلاش فراوان بتواند جایگاهی در این تیم برای خود دست و پا کند.
ورزش سه: الکس اوکسلید چمبرلین، هافبک لیورپول ابراز امیدواری کرد که با تلاش فراوان بتواند جایگاهی در این تیم برای خود دست و پا کند.

 هافبک انگلیسی که از ماه آگوست به لیورپول پیوسته، روز شنبه برای اولین بار در ترکیب تیمش قرار گرفت و موفق به گلزنی شد. حال او ابراز امیدواری کرد که بتواند به این روند ادامه دهد.
 
برای فیکس شدن در لیورپول تلاش می‌کنم

او گفت:" هیچگاه ورود به تیمی با این کیفیت کار آسانی نیست. برای هماهنگ شدن با ترکیب و سبک جدید تیم، زمان لازم است. باید صبور باشم. دوست داشتم هر چقدر که می‌توانم بازی کنم که این طبیعی است. تنها کاری که می‌توانم انجام دهم این است که وقتی فرصتی به من داشده شد از آن به بهترین شکل استفاده کنم و با گلزنی و ایجاد موقعیت، به تیم کمک کنم. سعی می‌کنم این کار را ادامه دهم و برای فیکس شدن تلاش کنم. رقابت برای به دست آوردن جایگاه در تیم بهترین چیز است. البته مهم ترین چیز این است که ما همچنان به کسب پیروزی ادامه دهیم. از نتیجه دیدار مقابل وستهام راضی هستیم و خوشحالم که فیکس شده بودم."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج