العبادی: تروریسم در عراق از هم پاشیده است
۶۲۸۰۲۱
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
۲۰۷۰ 
نخست وزیر عراق با اعلام اینکه در هفته اخیر نیروهای کشورش پیروزی‌های بزرگی در جنگ با داعش محقق ساخته‌اند تاکید کرد، جنگ آتی در عراق با مفسدان خواهد بود.
خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر عراق با اعلام اینکه در هفته اخیر نیروهای کشورش پیروزی‌های بزرگی در جنگ با داعش محقق ساخته‌اند تاکید کرد، جنگ آتی در عراق با مفسدان خواهد بود.

 حیدر العبادی، نخست وزیر عراق گفت، همچنان داعش در خط مرزی این کشور با سوریه حضور دارد اما تاکید کرد در صورت تعرض داعش به نیروهای آنها به هلاکت می‌رسند.

وی تصریح کرد: مسیر آزادسازی عراق در مرحله پایانی قرار دارد، تروریسم فروپاشیده و ما همه خاک عراق را آزاد خواهیم ساخت.

العبادی ادامه داد: نیروهای عراق توانایی جنگی بالایی و آن هم نه آکادمیک بلکه در جنگ و درگیری کسب کرده‌اند.

نخست وزیر عراق افزود: کشورهای بسیاری درخواست کردند که از دستاوردها و توانایی‌های نظامی ما اطلاع یافته و در آکادمی‌های نظامی بین‌المللی آنها را به کار بندند.

وی با بیان اینکه جنگ آتی ما با مفسدان خواهد بود، گفت: مفسدان به دنبال عراق قوی نبوده بلکه ضعف آن را می‌خواهند. برخی از هم اکنون به ترویج عملیات تروریستی می‌پردازند، برخی هم به خاطر اینکه در کردستان بدون جنگ و خونریزی قدرت مرکزی را حاکم کردیم، ناراحت هستند، عده‌ای هم به دنبال فتنه‌افکنی در میان ملت متحد عراق هستند.

العبادی اظهار داشت: کارمندان اقلیم برای پرداخت حقوقشان برآورد شده‌اند و بسیاری از ساکنان اقلیم خواهان عدم پرداخت حقوق مقامات اقلیم شده‌اند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1396/08/17
عراق مهد تروریست بوده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج