عبور یک میلیون زائر از مرزهای شلمچه و چذابه
۶۲۸۳۰۲
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
۳۱۵۸ 
فرمانده انتظامی خوزستان گفت، تاکنون بیش از یک میلیون زائر از مرزهای شلمچه و چذابه عبور کرده و برای حضور در مراسم اربعین حسینی وارد خاک عراق شده اند.
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی خوزستان گفت، تاکنون بیش از یک میلیون زائر از مرزهای شلمچه و چذابه عبور کرده و برای حضور در مراسم اربعین حسینی وارد خاک عراق شده اند.

سردار حیدر عباس زاده در حاشیه بازدید از مرز شلمچه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به عبور بیش از یک میلیون زائر از مرزهای شلمچه و چذابه و ورود به خاک عراق عنوان کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ گونه مشکل نظامی و امنیتی در این دو مرز وجود نداشته و تردد در این مرزها به سهولت و آسانی در حال انجام است.

وی با اشاره به خدمات رسانی نیروی انتظامی در دو مرز شلمچه و چذابه گفت: روند خدمات رسانی نیروهای ناجا تا پایان بازگشت زائرین اربعین حسینی در این دو مرز ادامه خواهد داشت.

عباس زاده با اشاره به برنامه ریزی برای بازگشت زائران از سفر عتبات عالیات افزود: همانگونه که برای رفت زائرین تمهیداتی اندیشیده شده است، این تمهیدات برای بازگشت زوار از کربلای معلی نیز در نظر گرفته شده تا بازگشت زائران به کشور با سهولت بیشتری انجام شود.

وی تصریح کرد: زائرانی که به کشور باز می گردند حتما هنگام ورود به کشور در مواکب استراحت کنند و در هنگام رانندگی با صبر و حوصله بیشتر رانندگی کرده و از تخلفاتی مانند سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا دچار حادثه نشوند.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه تاکنون هیچ فردی بدون ویزا و گذرنامه از مرزهای استان خوزستان عبور نکرده است، گفت: نیروی انتظامی و مرزبانی استان خوزستان تاکنون اجازه خروج زائرانی که فاقد ویزا و گذرنامه بودند را نداده و تا پایان این همایش حسینی اجازه خروج به هیچ زائری بدون ویزا و گذرنامه داده نخواهد شد .
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج