العربیه خبر پادشاه شدن بن سلمان را حذف کرد
۶۲۸۴۵۶
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
۶۱۵۶ 
در سایه پاکسازی عربستان از مخالفان شاهزاده جوان شبکه العربیه در توییتر خود خبری را درباره انتصاب محمد بن سلمان به عنوان پادشاه عربستان منتشر کرد اما چند ساعت بعد این خبر را را حذف کرد.
خبرگزاری ایسنا: در سایه پاکسازی عربستان از مخالفان شاهزاده جوان شبکه العربیه در توییتر خود خبری را درباره انتصاب محمد بن سلمان به عنوان پادشاه عربستان منتشر کرد اما چند ساعت بعد این خبر را را حذف کرد.

یکی از کاربران با به تمسخر گرفتن این توییت گفت: شاید این هک شدن به همان شیوه هک شدن خبرگزاری قطر باشد.

عربستانی‌ها با انتشار این توییت پیش‌بینی می‌کنند، دستورات مهم و بسیار خطیری مطرح است که ممکن است ملک سلمان بن عبدالعزیز،‌پادشاه عربستان آن را ظرف امروز و فردا صادر کند و مقدمات این دستور از سوی خبرنگاران نزدیک به آل سعود در توییتر منتشر شده باشد.

در حالی که برخی پیش‌بینی‌ها درباره احتمال کناره‌گیری ملک سلمان از قدرت به نفع محمد بن سلمان مطرح است، برخی پیش‌بینی‌های دیگر درباره اقدام به مداخله نظامی در قطر یا لبنان است.

این در حالی است که روزنامه فرامنطقه‌ای الحیاة از سفر ملک سلمان به مدینه منوره خبر داد و نوشت: ملک سلمان از ریاض به فرودگاه شاهزاده محمد بن عبدالعزیز شهر مدینه رسید و در مراسم استقبال از او امیر این منطقه و دیگر مقامات حضور داشتند.

وی به محض ورود به مدینه به زیارت مسجد النبی رفت. این سومین سفر پادشاه عربستان به مدینه از زمان روی کار آمدنش است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج