پرونده جدید درباره رابطه ترامپ با زنان روس
۶۲۸۵۳۲
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
۱۰۱۰۱ 
تیم هیلاری کلینتون در حال مذاکره با افشاگر رابطه ترامپ با روسیه در پرونده دیگر از این دست است.
خبرگزاری ایسنا: تیم هیلاری کلینتون در حال مذاکره با افشاگر رابطه ترامپ با روسیه در پرونده دیگر از این دست است.

پرونده‌ای که کریستوفر استیل جاسوس سابق انگلیس آن را تهیه کرده بوده اجازه وارد کردن اتهامات جدید را به ترامپ می‌دهد.

مشارو کلینتون به نویسنده این مقاله در دیلی میل گفت: افراد کلینتون ارتباطات محرمانه‌ای با استیل دارند و و به توافقی با او در زمینه پرونده دومی نزدیک شده‌اند که استیل اخیرا فاش کرده در تهیه آن است. استیل این دستاوردهای جدید را منتشر نکرده زیرا در هنگام تهیه پرونده اول برایش مقدور نبوده است.

کلینتون متعهد شده این پرونده را برای رسانه‌های دوست به محض رسیدن به دستش منتشر کند.

به نوشته این روزنامه،‌ کلینتون به این نتیجه رسیده است که ترامپ قراردادهای تجاری با روس‌ها می‌بسته که با کرملین در ارتباط بودند و به آنها امید می‌داده که امتیازهای تجاری به آنها می‌دهد.

دیلی میل به نقل از منبع مطلع به فحوای مذاکرات بین هیلاری کلینتون و همسرش نوشته است، پرونده دوم به روابط عاطفی چند ساله ترامپ با زنان روس اشاره دارد که با سازمان اطلاعات وابسته به کرملین در ارتباط بوده‌اند.

این منابع به دیلی میل گفتند،‌ هیلاری کلینتون از خرید پرونده اول توسط رئیس کمپین انتخاباتی‌اش حمایت کرده و همچنان معتقد است اتهامات مطرح شده علیه ترامپ صحت دارند.

در گزارش‌های رسانه‌ها آمده است، کمپین کلینتون و کمیته ملی حزب دموکرات در تامین مالی تحقیقات در زمینه پرونده افشای رسوایی دونالد ترامپ سهیم بوده‌اند.

ترامپ به فاکس نیوز گفته بود، کمپین کلینتون شش میلیارد دلار مقابل این پرونده پرداخت کرده است.

حامیان حزب دموکرات و مخالفان ترامپ در اردوگاه جمهوریخواهان قراردادی را با شرکت Fusion GPS جهت تحقیقات در زمینه تهیه پرونده‌ای داشتند که منعکس کننده نقاط ضعف ترامپ و رسوایی‌های مرتبط با آن در بخش املاک است.

سندی که سایت BuzzFeed منتشر کرده حاکی از آن است که مزدوران روس اطلاعات نابودکننده‌ای علیه ترامپ دارند که وجهه او را از بین می‌برند. در حالی که کاخ سفید کاملا این اتهامات را رد کرده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1396/08/18
اونا از ما بیشتر تجسس خاله زنکی دارن
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1396/08/18
این چ خبریه به ماچه هرکارکرده تواسانسور نبوده وکه
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1396/08/18
ترامپ درحال حاضر رئیس جمهور امریکا است ودر ان کشورهرکس که رئیس جمهور بشودفقط دنبال اهداف ازپیش تعیین شده خودیعنی،ایجادافزایش قدرت نظامی انهم برای رسیدن به امنیت واسایش ورفاه مردم کشور خودشان هستندپس اخبار اینچنینی که صحت وسقم ان چه تائیدبشودو یانه تاثیری درکاهش توسعه طلبی انها انهم برای ان اهداف ازپیش تعیین شده نداردپس بااینگونه اخبارنمی توان باعث عزل یک رئیس جمهورشد.
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1396/08/18
کلینتون هنوز شکست رو باور نداره. بابا تو باختی، شوهر خودت از همه بدتر بود. فراموش کردی!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج