اعتصاب شاگردان ویسی به روز چهارم کشیده شد
۶۲۸۹۳۵
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵
۵۲۰۲ 
شاگردان ویسی در حالی که امروز در محل تمرین حاضر شده بودند، برای تمرین کردن متقاعد نشدند.
ایسنا: اعضای تیم استقلال خوزستان که از روز دوشنبه به دلیل عدم پرداخت مطالبات و مشکلات موجود، دست به اعتصاب زده بودند، امروز جمعه نیز به تمرین نپرداختند تا اعتصاب آن ها به روز چهارم کشیده شود. تمرین روز گذشته آبی پوشان به دلیل اربعین حسینی تعطیل بود.

سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان نیز روز گذشته (پنجشنبه) در مصاحبه با ایسنا، اعلام کرده بود که از روز جمعه تمرینات تیم از سر گرفته خواهد شد و بازیکنان و اعضای کادر فنی ملزم به حضور در تمرینات هستند و اگر کسی خللی در برگزاری تمرینات ایجاد کند با او برخورد خواهیم کرد ولی برخلاف این صحبت‌ امروز بازیکنان استقلال خوزستان با وجود این که در محل تمرین حاضر شدند و سرپرست مدیرعاملی باشگاه نیز برای آنها به صحبت پرداخت و قول داد که مشکلات را پیگری خواهد کرد اما در نهایت بازیکنان این تیم برای حضور در تمرین امروز متقاعد نشدند.

همچنین قرار است طی یکی دو روز آینده، نشستی با حضور شریعتی استاندار خوزستان، یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس، افشین حیدری مدیرکل ورزش خوزستان، شولی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال خوزستان و طالقانی رییس هیات فوتبال استان برگزار شود تا درباره این باشگاه تعیین تکلیف شود.

بازیکنان استقلال خوزستان در حالی امروز تمرین نکردند که ۲۴ آبان‌ماه باید در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم گسترش فولاد بروند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج