دل پیرو: سخت است برای پیرلو و بوفون جانشین انتخاب کرد
۶۲۹۱۵۲
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
۳۰۸۷ 
ستاره سابق یوونتوس به ستایش از دیبالا پرداخت و آینده درخشانی را برای این بازیکن جوان متصور شد. او بر این باور است که انتخاب جایگزین برای بوفون و پیرلو سخت است.
ایسنا: الکساندر دل پیرلو، اسطوره و نماد باشگاه یوونتوس به شمار می‌آید و در بین هواداران این تیم از محبوبیت زیادی برخوردار است. دل پیرو در گفت‌وگویی اختصاصی که با سایت عربی کوره داشت درباره مسائل زیادی سخن به میان آورد.

او در ابتدا به ستایش از دیبالا پرداخت و گفت‌: من دیبالا را از نزدیک می‌شناسم. او استعداد بزرگی است و بازیکنی کلیدی برای یوونتوس به شمار می‌آید. آینده درخشانی در انتظار این بازیکن جوان است و امیدوارم که بسیار بهتر از شرایطی که اکنون دارد بازی کند. برای دیبالا بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

* خبرهای زیادی درباره بازگشت کونته به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا به گوش می‌رسد، شما چه نظری دارید؟

کونته، مربی بسیار بزرگی است و نشان داد که دانش بالایی دارد. او نزدیک بود که ما را قهرمان یورو ۲۰۱۶ کند. من شخصا دوست دارم که او یک بار دیگر هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا را بر عهده بگیرد.

* درباره خداحافظی پیرلو صحبت کنید.

پیرلو از بازیکنانی است که بسیار سخت است بتوان جایگزین او را پیدا کرد. او توان بالایی در اداره کردن بازی داشت. من با پیرلو یک فصل در یوونتوس همبازی بودم و با هم جام جهانی را به دست آوردیم. در زدن ضربات آزاد با هم رقابت می‌کردیم البته من بهتر از او بودم (با خنده). در پایان باید بگویم که بازیکنی مانند پیرلو سخت است که فوتبال را ترک کند و برای او جانشین انتخاب شود.

* بوفون زمانی زیادی تا بازنشستگی ندارد. آیا دوناروما جایگزین خوبی برای او خواهد بود؟

دوناروما، دروازه‌بان جوان و بااستعدادی است. او به کسب تجربه نیاز زیادی دارد و بر این باورم که می‌تواند به دروازه‌بان بزرگی تبدیل شود. دوناروما کارهای بزرگی انجام داده و با این حال او اشباهات زیادی هم دارد و باید تمرکزش را بیشتر کند.

* در پایان درباره تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا صحبت کنید.

صعود به جام جهانی اتفاقی بسیار نیکو خواهد بود و امیدوارم که بتوانیم از سد سوئد بگذریم. تیم خوبی داریم اما شکست برابر اسپانیا باعث شد نتوانیم به عنوان تیم نخست به دور بعد برویم. گاهی یک شکست باعث می‌شود که وضعیت تیم بحرانی شود. با این حال باید به تلاش خود ادامه‌ داد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج