برگزاری راهپیمایی اربعین در نظم و امنیت مطلوب
۶۲۹۳۸۰
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
۳۱۸۵ 
وزیر کشور با اشاره به اهتمام نیروی انتظامی، نظامی و اطلاعاتی در برگزاری راهپیمایی اربعین در نظم و امنیت، از میزبانی مطلوب مردم ایلام و خوزستان از زوار حسینی (ع) و نیز همکاری بسیار مطلوب آنان تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری ایسنا: وزیر کشور با اشاره به اهتمام نیروی انتظامی، نظامی و اطلاعاتی در برگزاری راهپیمایی اربعین در نظم و امنیت، از میزبانی مطلوب مردم ایلام و خوزستان از زوار حسینی (ع) و نیز همکاری بسیار مطلوب آنان تقدیر و تشکر کرد.

 رحمانی فضلی در همین رابطه اضافه کرد: همه زحماتی که برای برپایی با شکوه کنگره عظیم اربعین کشیده شده از روی اعتقادات و کلیه اعمال، دلی بوده است.

وی با بیان اینکه در حوزه امنیتی و انتظامی، روند بسیار مطلوب بوده است، گفت: در حوزه کنترل خروج غیرقانونی از مرزها بدون مجوز، واقعا می‌توانیم بگوییم که هیچ موردی نداشتیم و یا بسیار اندک بوده است.

رحمانی فضلی اضافه کرد: با توجه به اینکه صد هزار نفر بدون مدارک قانونی به مرزها علی الخصوص مرز مهران، مراجعه کردند با مدیریت خوب یگان ویژه نیروی انتظامی و استقرار گیت‌های کنترلی پنج گانه در مسیر پنج کیلومتری منتهی به پایانه مرزی، این تعداد از نفرات فاقد مدارک، به استان‌های خود بازگردانده شدند؛ این کار نیز بسیار خوب انجام شد که لازم است از نیروی انتظامی و دیگر نیروهای نظامی و اطلاعاتی تشکر کنیم.

وی ضمن تقدیر از استانداران و مردم دو استان ایلام و خوزستان که همکاری بسیار مطلوبی داشتند، گفت: در بحث گذرنامه و ویزا با هماهنگی سفارت ایران و عراق و نیز نیروی انتظامی، این امر بسیار خوب مدیریت شد به گونه‌ای که گذرنامه و ویزا به صورت انفرادی صادر شد که این عمل کمک بسیار بزرگی به ما کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، وزیر کشور به بازگشت زائران اشاره کرد و گفت:  هرسال هنگام بازگشت زائران با مشکل ترافیک مواجه بودیم که الحمدالله با مدیریت خوب این معضل نیز رفع و زوار با آرامش کامل وارد کشور شدند، همچنین وسایل نقلیه نیز به اندازه کافی برای انتقال زائران به استان‌های مقصد آماده شده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1396/08/20
مرد باش به هر ماموری صدتومان پاداش بدید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج