شجاعیان بی تفاوت به حواشی، به دنبال درخشش
۶۲۹۴۲۸
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۲
۵۱۳۵ 
هافبک شیرازی آبی پوشان یکی از بازیکنان جذاب این روزهای تمرین استقلال است.
ورزش سه: انتقال داریوش شجاعیان به استقلال یکی از جنجالی ترین انتقالات تابستانی بود. انتقالی که بعد از یک روز پر کش و قوس و البته چند سال شایعه پیرامون شجاعیان شکل گرفت تا انتظارات از این هافبک شیرازی به اوج برسد.

شجاعیان خیلی زود جایگاه خود در ترکیب استقلال را پیدا کرد و در زمان حضور منصوریان یکی از مهره های اصلی آبی پوشان بود. شفر آلمانی نیز بعد از حضور در استقلال خیلی زود به شجاعیان اعتماد کرد و او را در ترکیب اصلی خود قرار داد تا نشان دهد از عملکرد این بازیکن رضایت دارد.

شجاعیان بی تفاوت به حواشی، به دنبال درخشش

این هافبک شیرازی با عبور از یازده دیدار ابتدایی فصل، با یک گل و یک پاس گل از جمله بازیکنان موثر استقلال است. شجاعیان این روزها یکی از سوژه های اصلی اخبار استقلال است؛ موضوع عدم پرداخت قسط دوم مطالبات باشگاه گسترش فولاد برای انتقال شجاعیان باعث شد تا هفته گذشته شایعاتی پیرامون بازگشت این بازیکن به تبریز مطرح شود. روزهای پایانی هفته نیز برای شجاعیان با اخبار منفی زیادی پیرامون خبر رانندگی این بازیکن با سرعت غیر مجاز مطرح شد تا این هافبک شیرازی قبل از سفر به کیش، روزهای پرحاشیه ای را سپری کند.

شجاعیان اما مانند دیگر بازیکنان استقلال در جزیره کیش، با چهره ای خندان و بی توجه به حواشی در تمرینات شرکت می کند. اتفاقی که نتیجه برگزاری اردو خارج از تهران است و سرمربی استقلال توانسته آرامش را حتی به بازیکنی مانند شجاعیان که روزهای سختی را سپری می کند، هدیه کند. هافبک شیرازی آبی ها پیش از این اردو و بعد از اعلام لیست تیم ملی ابراز امیدواری کرده بود تا نظر کی روش را دوباره جلب کند و حالا بعد از به دست آوردن اعتماد شفر، این موضوع اولویت اصلی این بازیکن جذاب این روزهای تمرین استقلال است که بعد از کنار گذاشتن خجالت روزهای اول حضور در جمع آبی ها، نقش پر رنگی در شادابی تمرینات این تیم دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج