چرا نیمار در کنفرانس مطبوعاتی گریه کرد؟
۶۲۹۵۶۷
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۸
۶۷۱۵ 
نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار تیم های برزیل و ژاپن، احساساتی شد و گریه کرد.
ورزش سه: نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار تیم های برزیل و ژاپن، احساساتی شد و گریه کرد.

 تیم ملی برزیل روی گذشته در دیداری دوستانه به مصاف ژاپن رفت و موفق شد با نتیجه 3-0 به پیروزی برسد. در پایان بازی نیمار که گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و البته یک ضربه پنالتی هم از دست داد، به همراه تیته، سرمربی سلسائو، پاسخگوی خبرنگاران بود.
 
او در حالی مقابل خبرنگاران نشست که تنها چند ساعت از انتشار گزارش نشریه اکیپ می گذشت؛ گزارشی که در آن ادعا شده بود که نیمار بعد از درگیری با ادینسون کاوانی، هم تیمی اروگوئه ای اش، حالا با اونای امری، سرمربی پی اس جی، هم دچار مشکل شده و ممکن است به زودی از این باشگاه جدا شود.
 
چرا نیمار در کنفرانس مطبوعاتی گریه کرد؟

نیمار این شایعه را به شدت تکذیب کرد و وقتی تیته هم به حمایت از او پرداخت، ناگهان اشک های ستاره برزیلی سرازیر شد؛ اتفاقی که خیلی آن را به خستگی او از شایعات تمام نشدنی اخیر ربط دادند اما اکنون UOL  اسپورته مدعی شد که دلیل این اتفاق چیز دیگری بود؛ دلتنگی نیمار برای خانواده اش.
 
گفته می شود نیمار علی رغم اینکه هم تیمی های برزیلی زیادی دارد، به شدت دلتنگ خانواده اش شده است؛ به ویژه پسرش، داوید لوکا که هنوز در بارسلون زندگی می کند و خواهر و مادرش که در برزیل هستند.

مشکل دیگر نیمار، عدم یادگیری زبان فرانسوی است که ارتباط برقرار کردن را برای او دشوار کرده است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج