متلک مدیر مایکروسافت به روزنامه‌نگار هندی
۶۲۹۹۲۰
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
۷۰۵۵
«ساتیا نادلا» هنگام دیدار از هند به یکی از روزنامه‌نگارانِ آی‌پد به دست گفت: دوستم، شما نیاز به یک کامپیوتر واقعی دارید!
روزنامه هفت صبح: «ساتیا نادلا» هنگام دیدار از هند به یکی از روزنامه‌نگارانِ آی‌پد به دست گفت: دوستم، شما نیاز به یک کامپیوتر واقعی دارید!
 
 متلک مدیر مایکروسافت به روزنامه‌نگار هندی که آی پد اپل داشت

ساتیا نادلا در هند در دیدار با خبرنگاران و اصحاب رسانه مشاهده کرد دو تن از روزنامه‌نگاران تبلت آی‌پد اپل دارند و با خنده به یکی از آنها گفت شما نیاز به یک کامپیوتر واقعی دارید و منظورش البته سرفیس مایکروسافت بود.

ساتیا نادلا تنها مدیر ارشد مایکروسافت نیست که به آی پد اپل تاخته است.

رایان گاوین، مدیر سرفیس نیز ماه گذشته گفت اپل آی‌پدپرو خود را با کپی برداری از سرفیس ساخته است. وی تاکید کرد که آی‌پدپرو کپی سرفیس هیبریدی مایکروسافت است که به عنوان سیستمی دو در یک در بازار محبوبیت خاصی دارد.

این در حالی است که هر دو تبلت، لمسی هستند و هر دو قلم دارند و تنها اختلاف عمده میان این دو، سیستم عامل‌شان است که یکی ویندوز ۱۰ پرو و دیگر آی او اس دارد.

نادلا اخیرا با متلک انداختن غیر مستقیم به اپل گفته بود ما کمپانی لاکچری نیستیم و محصولات لاکچری هم نمی‌سازیم. نادلا گفت ما خالق ابزار و توسعه دهنده فناوری هستیم که دیگران بوسیله آن ابزار خودشان را توسعه می‌دهند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج