طنز؛ بررسی چند شایعه رسمی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۳۳۵۹۲
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵
۵۷۷۵
پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت: خبر زیر به‌عنوان یک خبر جدی از طرف رئیس دفتر ریاست‌جمهوری مخابره شده است. با توجه به اهمیت موضوع، ما ستون طنز امروز خود را تعطیل کرده و خبر مذکور را عینا اینجا منتشر می‌کنیم تا ببینیم بعد چه می‌شود.
پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت:

خبر زیر به‌عنوان یک خبر جدی از طرف رئیس دفتر ریاست‌جمهوری مخابره شده است. با توجه به اهمیت موضوع، ما ستون طنز امروز خود را تعطیل کرده و خبر مذکور را عینا اینجا منتشر می‌کنیم تا ببینیم بعد چه می‌شود: «رئیس دفتر رئیس‌جمهور، درباره برخی شایعات مربوط به سفر رئیس‌جمهور به مناطق زلزله‌زده و اینکه برخی می‌گویند چرا روحانی با مردم دیدار مستقیم نداشته است، گفت: چنین چیزی صحت ندارد، بنده در آنجا حضور داشتم، رئیس‌جمهور از ماشین پیاده شدند، با مردم هم دیدار مستقیم داشتند. وی گفت: ابتدا آقای روحانی از ماشینی که حامل ایشان بود پیاده شدند و تا محوطه‌ای که منازل خراب شده بود هم رفتند و از منازل آسیب‌دیده بازدید کردند و سپس برای صحبت به میان مردم رفتند. وی افزود: هنگامی که ایشان از منطقه آسیب‌دیده بازگشتند و زمانی که می‌خواستند با مردم سخن بگویند، برای اینکه مردم آقای رئیس‌جمهور را ببینند و همچنین برای اینکه صدایشان برسد روی ماشین قرار گرفتند. واعظی تأکید کرد: فیلم‌های سفر موجود است و مردم می‌توانند ببینند».

حرف درشت

شایعه دماسنج:
وی درباره این شایعه که اگر دمای سالنی ۱۸ درجه نباشد ایشان اعتراض می‌کند که چرا از قبل دمای محیط را باب طبع نکرده‌اند؟ گفت: اصلا این‌طور نیست و ایشان اصلا در سالنی که دما بالاتر یا پایین‌تر باشد نمی‌‌رود که بخواهد اعتراض کند.

شایعه سانسور:
وی درباره این شایعه که ایشان درباره آزادی‌های مدنی و رسانه و مطبوعات شعارهایی دم انتخابات داده بود، پس چی شد؟ گفت: ایشان قول داده که آن شعارها را بدون یک کلمه سانسور در قالب کتاب منتشر کند تا ثابت کند به شعارهایش عمل کرده است. وی همچنین گفت: هر کس دیگری هم می‌تواند این کار را بکند، به شرطی که شعارهای ایشان را بدون سانسور منتشر کند، نه کتاب‌های خودش را. در ضمن مطبوعات درحال‌حاضر به روش انتظامی مدیریت می‌شوند.

شایعه بی‌کاری:
وی درباره این شایعه که آمار بی‌کاری تغییر نکرده، گفت: زمان دولت قبل تعریف بی‌کاری را عوض کردند و گفتند اگر کسی هفته‌ای دو، سه ساعت هم کار کند یا خانم‌های خانه‌دار هم شاغل محسوب می‌شوند. با این کار آمار بی‌کاری پایین آمد! خوشبختانه دولت جدید با همان تعریف دارد ادامه می‌دهد. الان چون کارگران زیادی بی‌کار و خانه‌نشین شده‌اند، عملا خانه‌دار محسوب می‌شوند، پس بی‌کاری کم شده است.

شایعه جوانی:
وی درباره این شایعه که قرار بود جوان‌گرایی در دولت و مدیران باشد، گفت: واقعا الان همین‌طور است؛ مثل تعریف بی‌کاری. تعریف جوانی را یک کم تغییر دادیم. این‌طوری که اگر کسی بین ۵۰ تا ۷۰ سال داشت، جوان محسوب می‌شود. پس ما الان جوان‌ترین دولت جهان را داریم، طوری که وزیر ارتباطات که سی‌وچند سال دارد، بچه محسوب می‌شود.

شایعه زنان:
وی درباره این شایعه که هیچ صندلی مدیریتی به زنان نرسیده است، گفت: اصلا این‌طوری نیست. ما صندلی‌ها را در دولت عوض کردیم و همه صندلی‌های مدیریتی و وزارتی قبلی را دادیم به مسئولان که ببرند خانه و تقدیم خانم‌هایشان بکنند. الان دست‌کم صد صندلی مدیریتی به زنان رسیده است و همه خوشحال‌اند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان