کعبی: ذوب‌آهن مقابل ما مستحق پیروزی بود
۶۳۴۸۹۲
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
۲۵۶۲ 
کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد، ذوب‌آهن در دیدار مقابل این تیم مستحق پیروزی بوده است.
خبرگزاری تسنیم: حسین کعبی در مورد بازی تیمش برابر ذوب‌آ‌هن اصفهان گفت: من معتقدم حریف ما فوق‌العاده بازی کرد. ذوبی‌ها از کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی برخوردار هستند و در آخرین لحظات بازی به برتری رسدند. متأسفانه در مقابل هواداران‌مان شکست خوردیم و شرمنده آنها شدیم. ذوب‌آهن از لحاظ فوتبالی بهتر از ما بود و موقعیت‌های زیادی داشت. به نظر من این تیم استحقاق پیروزی را داشت.

وی در مورد بحران مالی در سپیدرود و جدایی برخی از بازیکنان این تیم اظهار داشت: وظیفه من به‌عنوان کاپیتان تیم این است که در تیم خودم آرامش ایجاد کنم و وظایف خودم را به‌عنوان یک کاپیتان اجرا کنم. این وظیفه من نیست که در مورد مشکلات مالی یا جدایی بازیکنان صحبت کنم. در این زمینه باید مربیان و مدیران جوابگو باشند و هر فردی وظایف خودش را دارد.

مدافع - هافبک  تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد اینکه مشکلات مالی سپیدرود چه زمانی برطرف خواهد شد، خاطر نشان کرد: من قبلاً هم گفتم که این مشکلات هیچ وقت برطرف نمی‌شود. شما دیدید که آقای قلعه‌نویی بعد از بازی چگونه از سر دلسوزی در مورد سپیدرود صحبت کرد؟! من سکوت می‌کنم و نمی‌توانم حرف دیگری در مورد این مسائل بزنم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج