حاجی‌بیگی: هواداران نگران قرارداد برانکو نباشند
۶۳۴۹۷۶
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
۳۷۵۰
یک عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند گرشاسبی را به وزارت ورزش معرفی کنند تا حکم سرپرستی او برای این باشگاه صادر شود.
ایسنا: محمدرضا حاجی بیگی، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از پایان نشست فوق‌العاده امروز (چهارشنبه) هیات مدیره این باشگاه گفت:‌ امروز جلسه فوق‌العاده‌ای در باشگاه پیرو استعفای طاهری داشتیم. با توجه به شرایط موجود و قانون مجلس شورای اسلامی در مورد بازنشستگان، وزیر ورزش برخلاف میل باطنی‌اش با استعفای طاهری موفقت کرده از زحمات شبانه‌روزی او و کسب نتایج خوب پرسپولیس در مدت مدیریتش تشکر کردند.

او ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تا آقای گرشاسبی را به وزارت ورزش معرفی کنیم تا حکم سرپرستی او صادر شود.

حاجی بیگی تصریح کرد: فرد جایگزین هیات مدیره را شخص وزیر ورزش معرفی خواهد کرد. حکم مسوولیت گرشاسبی موقتا به عنوان سرپرست ثبت خواهد شد تا حکم نهایی صادر شود.

او در رابطه با تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ نیز گفت: ما با آقای برانکو هیچ مشکلی نداریم. او علاقه‌مند به تمدید قرارداد با باشگاه است. مذاکراتی صورت گرفته است. هواداران تیم اصلا نگران نباشند قرارداد او تمدید خواهد شد.

این عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالی در رابطه با اسناد منتشر شده از دوران مدیریت طاهری و پاداش‌هایی که به اعضای باشگاه پرداخت می‌کرده است؟ اظهار کرد: این‌ها در حد حرف است. چنین چیزی صحت ندارد. حداقل در دورانی که بنده و هیات مدیره جدید روی کار بوده‌اند، این چنین مواردی را تایید نمی‌کنم. ما در هر جلسه هیات مدیره تمام خروجی‌ها و پرداخت‌ها و موجودی صندوق را به صورت فهرستی در هیات مدیره ارائه می‌دادیم و هیچ گونه تخلف و روش غیرمعقولی را بنده مشاهده نکردم.

او درباره طلب‌ باشگاه پرسپولیس از اسپانسرها و همراه اول اظهار کرد: ما از سامانه ۳۰۹۰ طلب داشتیم. در بحث قراردادمان با ایرانسل مشکلی نداریم. در شرف بازنگری و تایید دوباره قرارداد هستیم.

او در رابطه با رفتار اخیر بیرانوند گفت: بیرانوند دیشب عذرخواهی کرد. من به نوبه خودم از هواداران  پوزش می‌خواهم و امیدوارم چنین اتفاقاتی دیگر تکرار نشود. باید هدف کلیه عوامل تیم  پرسپولیس این باشد که هواداران‌مان را حفظ کنیم. تمام زحمات تیم برای هواداران است.

حاجی بیگی در رابطه با رفتن علیرضا بیرانوند در پایان نیم فصل اول از تیم پرسپولیس گفت: هنوز بحث ما ادامه دارد و هیچ تصمیم جدیدی گرفته نشده است و او کماکان تیم را همراهی خواهد کرد.

او در پاسخ به این سوال که چرا مدت‌هاست کمیته انضباطی این باشگاه تشکیل جلسه نداده است؟ تاکید کرد: امروز به دوستان گفتم که اوایل هفته آینده جلسه کمیته انضباطی داشته باشیم و مواردی که کادر فنی منعکس کردند، در آن کمیته مطرح شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج