جنایتکار جنگی در دادگاه، «جام زهر» را سرکشید
۶۳۸۶۱۴
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶
۱۵۵۶۲
یک سیاستمدار-ژنرال کروات بوسنیایی که به اتهام ارتکاب جنایت جنگی در لاهه محاکمه می‌شد، با شنیدن حکم دادگاه جامی سرکشید که به گفته خودش حاوی زهر بود.
فرارو: یک سیاستمدار-ژنرال کروات بوسنیایی که به اتهام ارتکاب جنایت جنگی در لاهه محاکمه می‌شد، با شنیدن حکم دادگاه جامی سرکشید که به گفته خودش حاوی زهر بود.

به نقل از بی بی سی، اسلوبودان پارلجاک که یکی از شش متهم حاضر در دادگاه بود، در سال ۲۰۱۳ به اتهام ارتکاب جنایت جنگی در شرق موستار به ۲۰ سال زندان محکوم شده بود.

او به این حکم اعتراض کرده بود، اما هنگامی که در دادگاه تجدیدنظر شنید که حکم اولیه تأیید شده است، لیوانی مایع برداشت، سرش را عقب برد و محتوای لیوان را در دهانش خالی کرد.

او سپس خطاب به قاضی گفت: "زهر خوردم".

رئیس دادگاه فورا دستور داد پرده بین اتاق دادگاه و محل استقرار حاضران و خبرنگاران را پایین بیاورند و ادامه جلسه را به بعد موکول کرد.
 
آنا هولیگان، خبرنگار بی‌بی‌سی که در دادگاه حاضر بود می‌گوید که پیش از بسته شدن پرده‌ها، پیدا بود که همه در اتاق دادگاه گیج شده‌اند.
 
قاضی دستور داد که لیوان را از آقای پارلجاک بگیرند. صدای یک نفر دیگر هم شنیده شد که از در راه بودن آمبولانس خبر می‌داد.
 

 
 
 
 
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 
خودکشی جنایتکار جنگی در دادگاه با زهر 
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United States
01:03 - 1396/09/09
خخخخخ مرد هنوز خبر ندارین
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1396/09/09
چرا خبرها رو درست منعکس نمی کنین قاضی عین خیالش نبود فکر می کرد شوخی می کنه و حرفها و رفتار محکوم رو باور نمی کنه بعد خواندن حکم طرف مسموم می شه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج