توقعات سلطانی‌فر از تیم ملی فوتبال ایران
۶۳۹۶۸۶
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
۸۰۷۲ 
سلطانی فر گفت: با وجودیکه در قرعه کشی جام جهانی در گروه سختی قرار گرفته ایم ولی امیدوارم تیم ایران بهترین نتیجه را در بین تیم های آسیایی بگیرد.
باشگاه خبرنگاران جوان: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد : تیم ایران در بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان بعد از المپیک به میدان می رود و هر چند در گروه سختی قرار گرفته ایم،اما هم گروهی با بزرگان فوتبال جهان نظیر اسپانیا و پرتغال فرصت بسیار خوبی برای فوتبال ایران است. امیدوارم تیم ایران بهترین نتیجه را در بین تیم های آسیایی بگیرد

 وزیر ورزش و جوانان ادامه داد : تیم ایران درمرحله انتخابی جام جهانی بدون شکست یکی از بهترینها بود و امیدوارم در مرحله نهایی جام جهانی هم با قدرت ، توان فوق العاده فوتبال ایران را به نمایش بگذاریم.

دکتر سلطانی فر گفت : خوشبختانه اولین بازی ما در مقابل مراکش است و امیدوارم با کسب نتیجه ای مناسب به مصاف دو تیم دیگر گروه برویم.

دکتر سلطانی فر با اشاره به تدارک وسیع فدراسیون فوتبال و حمایت وزارت ورزش و دولت از برنامه های فدراسیون و تیم ملی گفت: بهترین تدارکات و بازیهای دوستانه را تا قبل از شروع جام جهانی روسیه برای تیم ملی فوتبال و دفاع از هویت و حیثیت فوتبال ملی در نظر خواهیم گرفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج