یارانه نقدی نان نصف شد
۶۴۴۲۱۳
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
۵۸۲۳
در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ یارانه نقدی نان در جداول و تبصره‌ها نسبت به امسال کاهش ۵۰ درصدی داشته است که به گفته یک مقام مسئول در وزارت کشاورزی، دولت برای پیشگیری از تحقق بودجه‌ها و یارانه‌های تصویب شده، مزایایی در لایحه بودجه سال آینده مانند استفاده از اوراق سلف موازی، اسناد خزانه و غیره قائل شده که جبران کننده کسری موجود باشد.
خبرگزاری ایسنا: در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ یارانه نقدی نان در جداول و تبصره‌ها نسبت به امسال کاهش ۵۰ درصدی داشته است که به گفته یک مقام مسئول در وزارت کشاورزی، دولت برای پیشگیری از تحقق بودجه‌ها و یارانه‌های تصویب شده، مزایایی در لایحه بودجه سال آینده مانند استفاده از اوراق سلف موازی، اسناد خزانه و غیره قائل شده که جبران کننده کسری موجود باشد.

دولت در لایحه بودجه سال آینده ۳۳۰۰ میلیارد تومان در قالب تبصره ۱۴ به عنوان یارانه نان و خرید تضمینی گندم و ۱۷۰۰ میلیارد تومان نیز به عنوان یارانه خرید تضمینی گندم در نظر گرفته است که جمعا به ۵۰۰۰ میلیارد تومان می‌رسد، در حالی که سال گذشته مجموع دو ردیف یارانه نان به ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان می‌رسید که کاهش حدود ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.

یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی در این باره به ایسنا گفت: گرچه دولت یارانه نان را به نصف امسال کاهش داده است، اما ساختار لایحه بودجه امسال و مزایایی که برای دستگاه‌های مختلف قائل شده می‌توان از این ظرفیت‌ها برای جبران کسری به وجود آمده استفاده کرد.

وی افزود: از جمله ظرفیت‌های ایجاد شده برای وزارت جهاد کشاورزی می‌توان به اسناد خزانه، اوراق سلف موازی و دیگر تبصره لایحه بودجه اشاره کرد.

این مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: به دلیل محدودیت‌های دولت بودجه تملک دارایی کل کشور حدودا نصف امسال شده است که مشمول همه دستگاه‌ها اجرایی می‌شود، اما وزارت جهاد کشاورزی با توجه به ظرفیت‌های قانونی در اختیارش جزو معدود دستگاه‌هایی به شمار می‌رود که چندان تغییری نسبت به امسال نداشته است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1396/09/20
الان نانواها صداشون درمیاد چه نقشه ای دارین این نصف میکنید بعد کرایه ماشین وقبضها را خدا میداند چه از جان ملت میخواین
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/09/20
میخوان مردم را نابود و فقیر و بدبخت کنن.
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1396/09/20
سرویس کردید
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1396/09/20
اگه دولت گندم از کشاورز نمیخرید الان گران نمیشد گندم تضمینی از کشاورز خریدن بعد چند برابر میدن به مردم
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1396/09/20
کشورهای دیگه کهکشان ها رو فتح کردن. ما هنوز بحث اول کشورمون پول نونِ . افسوس و صد افسوس
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1396/09/20
چرا یارانه نانوا ها را کم کردید از جان مردم چه می خواهید .
بهد می کوید طلاق زیاد شده و قتی در امد نباشه چطوری زندگی کنند از جان مردم چی می خواهید.مردم حقوقه نجومی نمی گیرند
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1396/09/20
متاسفم از انتخاب خودم ، متاسفم از اینکه دیگران که ایادی خود سردمداران هستند میلیارد پول بیت المال رو اختلاس میکنن و انوقت مردم عادی باید تاوان جرم انها را بدن
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1396/09/20
باز. چه خیالی براتون داشته. چه نقشه ای واسه گرون کردن نون گرفتین. ه تصمیم گرفتین. گرونش کنید. دیگه این همه فلسفه بافی واسه چیه. معطل چی موندید. خجالت بکشید از روی این ملت بدبخت وجورکش خجالت. خجالت
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1396/09/20
نان را گران نکنید به مردم رحم کنید
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1396/09/20
یارانه نان را قعطع نکنید رفع فقر با قعطع یارانه درست نمی شود ماها حقوقه نجومی نداریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج