تغییر موضع ناگهانی تراکتور درباره ستاره محبوب
۶۴۵۰۲۷
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳
۱۲۳۸۱
صحبت‌های مسئولان باشگاه تراکتورسازی طی دو روز گذشته همخوانی ندارد.
ورزش سه: از روز گذشته که اعلام شد یحیی گل‌محمدی نام محمد ابراهیمی را در لیست مازاد تراکتورسازی گذاشته، جو نامناسبی علیه سرمربی این تیم ایجاد شد. امروز اما مدیررسانه‌ای این باشگاه بعد از مسائل پیش آمده در مصاحبه‌ای اعلام کرد که ابراهیمی در لیست مازاد قرار نگرفته و به کارش در این تیم ادامه می‌دهد.

تراکتورسازان در حالی امروز حضور ابراهیمی در لیست مازاد را تکذیب کردند که دیروز گل‌محمدی حرف‌های تندی نیز علیه این بازیکن بر زبان آورد. سرمربی سرخ‌پوشان دیروز در مصاحبه با سایت باشگاه تراکتورسازی گفته بود:‌ «من هیچ حب و بغضى نسبت به اعضاى تیم خودم ندارم؛ اما وقتى مى‌بینم که بازیکنى در طول یک نیم فصل با وجود قرارداد آنچنانى هیچ کمکى به تیم نکرده طبیعى است که او را کنار بگذارم.»

با وجود اعلام صریح گل‌محمدی درباره اینکه ابراهیمی را از تیم کنار گذاشته؛ اما امروز پاینده‌، مدیررسانه‌ای این باشگاه عنوان کرد: «تاکید می‌کنیم نام محمد ابراهیمی به هیچ وجه در لیست خروجی نیم‌فصل تراکتورسازی قرار نداشته و حتی به این بازیکن گفته نشده که در تمرینات تیم حضور پیدا نکند. ابراهیمی بازیکن متعصب و باغیرتی است که سال‌ها برای این تیم زحمت کشیده و موضوع کنار گذاشتن او مطرح نبوده است.»

این تناقض درباره محمد ابراهیمی در حالی عجیب به نظر می‌رسد که طی دو روز گذشته هواداران ناراضی از کنار گذاشته شدن ستاره محبوب تیم خود در تمرین شعارهایی را علیه کادرفنی را بر زبان آوردند. همچنین در فضای مجازی نیز کمپین‌هایی در حمایت از ابراهیمی به وجود آمده است.

با این حال باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره محمد ابراهیمی رخ خواهد داد و آینده این بازیکن چه خواهد شد. آیا تراکتوری‌ها موفق خواهند شد ابراهیمی را راضی به ماندن کنند؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج