عزل 2 معبربان خاطی
۶۴۶۴۷۵
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۶
۷۲۳۲
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران در واکنش به درگیری عوامل شهربان با یک دستفروش از عزل دو فرد خاطی در این مورد خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران در واکنش به درگیری عوامل شهربان با یک دستفروش از عزل دو فرد خاطی در این مورد خبر داد.

محمدجواد شیرازی اظهار کرد: به محض اطلاع از این موضوع سازمان بازرسی به صورت ویژه بررسی این موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: با برگزاری جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت شهربان، بازرس موضوعی و دو تن از عوامل متخلف نسبت به برخورد و عزل خاطیان تصمیم قطعی گرفته شد.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران تاکید کرد: در این موضوع خاص عوامل شهرداری تهران حق هیچگونه برخوردی را ندارند و شهروندان در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را اطلاع دهند و ما در شهرداری به صورت قاطع با متخلفان برخورد خواهیم کرد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1396/09/25
یک سری افراد اراذل و اوباش رابه اسامی مختلف شهرداری استخدام میکند و به جان مردم می‌اندازد،مدیران شهری نیز خودشان را پشت اینها پنهان می کنندومقاصدشان را دنبال می‌کنند.
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1396/09/25
چرا عزل میکنید شما باید پاسخ گو باشید که دل مردم تهران و شاید جامع تر بگویم دل مردم ایران را به رنج آوردید، باید مسئولین نا محترم که با بی کفایتی تکیه زده اند به جایگاه مدیریتی، خاضعانه در دوربین های تلویزیونی از مردم عذر خواهی کنند و اقدام به استعفا کنند ، پول مفت میخورند و لیاقت خدمت به مردم را ندارند ... اخوی خدا هیچگاه از حق الناس نخواهد گذشت....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج