قیمت حامل‌های انرژی در بودجه خیز بلندی ندارد
۶۴۶۷۶۴
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
۳۳۸۳
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که حذف یارانه دهک‌های پردرآمد مورد حمایت نمایندگان است.
خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که حذف یارانه دهک‌های پردرآمد مورد حمایت نمایندگان است.

محمد فیضی با اشاره به پیش بینی حذف یارانه برخی اقشار در لایحه بودجه ۹۷ اظهار کرد: اینکه یارانه دهک‌های بالای درآمدی حذف شود یا کاهش یابد، به صورت ضمنی مطالبه مجلس است و نمایندگان با آن موافق هستند.

وی افزود: این کار باید از یک جایی شروع شود زیرا یارانه زمانی معنی پیدا می کند که به بخش تولید هدایت شود و مردم منفعتش را ببرند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس درباره افزایش قمیت حامل‌های انرژی در لایحه بودجه ۹۷ نیز گفت: در حال حاضر اظهارنظرهای زودهنگامی را راجع بودجه شاهد هستیم و هرکس تفسیر خود را از بودجه دارد. اما به هر حال این افزایش اتفاق می افتد.

وی در پایان گفت: فعلا چیزی مصوب نشده فقط دولت لایحه را ارائه کرده، باید کمیسیون تلفیق شکل بگیرد و نمایندگان بعد از مطالعه لایحه اظهارنظر کارشناسی کنند. من فکر می کنم اگر به سمت افزایش قیمت حامل‌های انرژی پیش برویم، این افزایش خیز بلندی نخواهد داشت.
برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1396/09/25
خیزش حتما باید اندازه قدمون باشه اونجا راحت نشستین نه از اقتصاد سردر میارین نه از مردم داری
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1396/09/25
برین بابا شکم تون سیر قبص اب اومده فعلا13 نفر طبق معمول قبلی که میدونی ندادن وبرای شماخیزبلندی نداره ماراصی نیستیم قبض گاز امروزاومد برامون ابونمان برداشت یعنی چی دفعه بعد میخوان حذف کنن برین ازجای دیگه کیسه بدوزین من کاری به یارانه ندارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
دروغگوها .....
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1396/09/25
به یک کلکی میخایید گرون میکنید چرا پاچه خواری میکنبد فعلا که ریش وقیچی دست شما ست ازمردم مایه نزارید
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1396/09/25
ما که چیزی نگفتم به شما فقط سپردیمتون بخدا.
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1396/09/25
یه کلمه هم از..... عروس بشنویم جالبه ایرانیان اگر وضعشان مالیشان خوب نیست اقتصاد را خوب می‌فهمند.میدونن تا عید که هنوز بودجه تصویب نشده چی گرانی بسراغشان خواهد امد
...
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1396/09/25
یارانه ثروتمندان هم قطع کنید چیزی گیر فقرا نمیاد بلکه فقراازگرونی فقیرترمیشن واشتغالزای هم نمیشه میره توجیب حقوق بگیران نجومی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج