تکمیل دسته‌گل‌های جهانیان؛ تپه‌‌ای مانده؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۴۶۸۲۴
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
۷۴۷۱
از همان روزهای اولی که حمیدرضا جهانیان مالک باشگاه نقت شد و مثل خیلی از مدیران تازه وارد در فوتبال ایران شعارهای عجیب و باورنکردنی داد مشخص بود که قرار نیست نفت تهران رنگ آرامش را ببیند.
آی اسپورت: از همان روزهای اولی که حمیدرضا جهانیان مالک باشگاه نقت شد و مثل خیلی از مدیران تازه وارد در فوتبال ایران شعارهای عجیب و باورنکردنی داد مشخص بود که قرار نیست نفت تهران رنگ آرامش را ببیند. به خصوص که آرام آرام لو رفت که دفتر کار او در یک کارواش قدیمی و نسبتا متروک واقع شده و او قصد دارد از همانجا باشگاه را مدیریت کند. البته که عده کمی هم امید داشتند او به بخش کمی از وعده‌هایش عمل کند اما هرچه گذشت اوضاع بدتر شد.

همه وعده‌های جهانیان یک به یک پوشالی از آب درآمد و امروز دیگر کار به جایی که رسیده که «دسته گل به آب دادن» توصیف دقیق و البته نه چندان سزاوار درباره کارهای اوست. مدیری که با وعده ارتباط و همکاری با «لالیگا» شروع کرد امروز محکوم به پرداخت 2 میلیارد و 200 میلیون تومان به علی کریمی شده است. مروری کنیم بر همه دسته گل‌هایی که این مدیر در کمتر از نیم فصل در نفت به آب داده است.

رکوردار جابجایی مربی در دنیا

بعد از اینکه علی کریمی اردوی نفت را شب قبل از بازی سوپرجام با پرسپولیس ترک کرد حمید درخشان سرمربی نفت شد. جهانیان که بعد از شروع لیگ رسما مالکیت نفت را بر عهده گرفته بود قبل از بازی هفته ششم با گسترش فولاد با شیوه‌ای عجیب و با استفاده از رای بازیکنان علی کریمی را سرمربی نفت کرد. آن هم بدون اینکه درخشان را در جریان بگذارد یا نامه برکناری را به او بدهد! بعد از 3 بازی جهانیان در پی اختلافاتی که با علی کریمی داشت و صرفا با استناد به یک استعفای پیامکی که البته بیشتر رنگ و بوی تهدید داشت کریمی را اخراج کرد و درخشان را برگرداند. این رفت و آمد دو مربی در زمان خودش سر و صدای زیادی به پا کرد و سوژه لطیفه‌های تلگرامی شد. رکورد جابجایی دو مربی در یک باشگاه در چند هفته را در سراسر جهان باید با نام جهانیان نوشت.

شعار خنده‌دار

در روزهایی که صحبت از کنار گذاشتن نفت از لیگ قهرمانان آسیا بود مدیران نفت با شیوه‌ای مهدکودکی به مبارزه با این اتفاق رفتند. آن‌ها در بازی مقابل استقلال روی پیراهن تیم‌شان این شعار را حک کردند: «نفت طلائیه آسیائیه»!‌ قصد مدیران نفت این بود که این شعار در بازی پربیننده نفت و استقلال این شعار حسابی دیده شود و اهالی فوتبال به این نتیجه برسند که نفت قطعا آسیایی می‌شود. اما حک شعار روی پیراهن برای آسیایی شدن اصلا کافی نیست!‌

همکاری با لالیگا! چه شد؟

وعده همکاری و ارتباط با لالیگا از آن حرف‌ها بود. وعده‌ای که همان روز هم هیچ کس آن را جدی نگرفت. جهانیان در برنامه 90 درباره اینکه در جلسه با بازیکنان گفته با لالیگا ارتباط دارد و آنها را به اسپانیا می‌فرستد، گفت: «لالیگا یک NGO است که تمام باشگاه‌هایی اروپایی تحت اسپانسر آن هستند و با آن تعامل می‌کنند؛ ما نیز ان‌شاالله طی هفته‌های آینده قرارداد امضاء می‌کنیم تا از برند آن بهره ببریم؛ نماینده ما حسین عبدی، کاپیتان سابق پرسپولیس است که اکنون در اسپانیا حضور دارد تا این قرارداد نهایی شود.» حالا چند ماه از آن روز می‌گذرد و هیچ کس خبری از تحقق این وعده ندارد! برعکس جهانیان برای کمک با تیمش قصد داشت یک مربی ایرانی گمنام به نام پژواک کرم پور را که مدعی کار در بوندس لیگا بود به ایران بیاورد. اما همین فرد را هم کسی در تهران ندید!

پیشنهاد کادو در پخش زنده تلویزیونی

مصاحبه جهانیان با عادل فردوسی پور در برنامه 90 در بحبوحه اختلافاتش با علی کریمی از مصاحبه‌های عجیب و غریب این سال‌هاست. فردوسی پور در برنامه نود در حالی که با جهانیان از پشت تلفن در حال بحث در خصوص شرایط بسیار بد این تیم بود به یکباره با یک پیشنهادی عجیبی مواجه شد تا در همان پشت میز شوکه شود. مدیرعامل نفت طلاییه خطاب به فردوسی پور گفت امروز تولد شماست و من به شما کادو میدهم که این جمله فردوسی پور را شوکه کرد و گفت نه لازم نیست و در ادامه وقتی با اصرار جهانیان روبرو شد به حالت طنز گفت:هدیه را وا نکرده پس می فرستم!! برداشت عمومی از این اتفاق این بود که جهانیان می‌خواست با این کار عادل را رد رودربایستی بگذارد تا کمتر به نفت و مالکش گیر بدهد. اما عادل هیچ وقت در تله‌های اینچنینی گیر نکرده است. فردای آن روز تیتر پیشنهاد رشوه در برنامه زنده تلویزیونی در خیلی از رسانه‌ها و اخبار صفحات مجازی دیده می‌شد.

حذف قابل پیش بینی از آسیا

سرانجام بعد از مدت‌ها خبری که حاکی از اخراج نفت تهران از لیگ قهرمانان آسیا بود تائید شد و ذوب‌آهن جای این تیم را در آسیا گرفت. جهانیان هرچند به این اتفاق اعتراض شدیدی داشت اما واقعیت این است که او هیچ کاری در راستای نجات نفت از حذف انجام داد. طبق ادعای خود مدیران و البته چند تن از طلبکاران نفت این باشگاه حدود 20 میلیارد تومان بدهی داشت که جهانیان در این مدت هیچ کاری برای پرداخت این بدهی‌ها و البته جلب ضایت شاکیان نکرد. در واقع تلاش او برای نجات نفت از حذف در حد حک شعار «نفت طلائیه آسیائیه»! روی پیراهن این تیم باقی ماند و در نتیجه نفت از آسیا حذف شد. این در حالیست که باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با تلاش مدیران و البته وزارت ورزش به عنوان مالک این دو باشگاه، مشکلات مالی‌شان را که بسیار بیشتر از نفت بود حل کردند.

نامه به فدراسیون فوتسال!‌

چند روز بعد از اعلام گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران مبنی بر عدم صلاحیت مالکان جدید نفت در ادامه کار با این باشگاه جهانیان نامه‌ای به هیات فوتبال تهران نوشت تا از خطر انحلال تیم‌های پایه و همچنین تیم فوتسال بانوان این باشگاه خبر بدهد. نکته عجیب این که رونوشت این نامه برای فدراسیون فوتسال فرستاده شده بود!‌ البته از کسی که قصد همکاری با لالیگا را داشت عجیب نیست که نداند فدراسیونی به نام فوتسال نداریم و این کمیته فوتسال است متولی امور این رشته ورزشی است!

شکست در پرونده کریمی

آخرین دسته گل مالک جدید باشگاه نفت شکست در پرونده شکایت کریمی از این باشگاه است. باشگاه نفت در حکمی که همین امروز اعلام شد محکوم به پرداخت دو میلیارد و 200 میلیون تومان مبلغ قرارداد علی کریمی به او شده است. چرا که طبق اسناد باشگاه نفت بدون اینکه حکم برکناری کریمی را صادر کند حمید درخشان را جایگزین او کرده است! جهانیان البته در همان برنامه 90 معروف مدعی شده بود شکایت کریمی به جایی نمی‌‌رسد!

 همه این اتفاقات در کمتر از یک نیم فصل افتاده است. ثمره مالکیت جهانیان در باشگاه نفت همین است که می‌بینید. آیا تپه‌ای مانده است که از مدیریت عجیب و غریب جهانیان مصون مانده باشد؟ البته که در این افتضاح بزرگ کسانی که صلاحیت او را تائید کردند هم مقصرند. آیا کسی سراغ آن‌ها هم خواهد رفت؟
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1396/09/25
به این میگم سوء‌مدیریت و عدم دارابودن صلاحیت و اهلیت در بین مدیران و مسئولان .... !!!!

این یکی از دسته گل هاشششه!!!!
Germany
20:22 - 1396/09/25
از قدیم کفتتد تپه ای نمانده که ... باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
خلاصه گند پشت گند بالا آورده این ادم نالایق
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر