نامجو مطلق: استقلال دو مهاجم می خواهد
۶۴۷۱۱۰
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
۵۹۴۳ 
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید این تیم نیاز دارد دو مهاجم خوب به خدمت بگیرد.
خبرگزاری مهر: مجید نامجو مطلق در خصوص شرایط استقلال در نیم فصل اول لیگ گفت: آبی پوشان در واقع لیگ را خوب شروع نکردند. آنها فراز و نشیب زیادی داشتند و دچار مشکلات فنی بودند. همین دلیل باعث شد تا اواسط نیم فصل اول منصوریان ازاستقلال جدا شود. با آمدن شفر، استقلال شرایط بهتری پیدا کرد بازی به بازی بهتر شد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا به این استقلال می توان در نیم فصل دوم امیدوار بود؟ گفت: همه با امید زنده هستیم. مطمئنا استقلال در نیم فصل دوم شرایط بهتری خواهد داشت و با تقویت خود و جذب چند بازیکن می تواند به روزهای خوب گذشته اش بازگردد.

پیشکسوت استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: یکی از خطوطی که باید مورد تقویت قرار بگیرد فاز تهاجمی استقلال  است. لازم است این تیم دو مهاجم خوب را به خدمت بگیرد تا بتواند در نیم فصل دوم عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

نامجومطلق در خصوص گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: قاعدتا شناخت خوبی باید از گروه استقلال داشت. نسبت به سایر تیم های ایرانی دیگر حاضر در لیگ قهرمانان، گروه استقلال به مراتب سخت تر است اما می توان با برنامه ریزی دقیق و برطرف کردن نقاط ضعف و تمرینات منظم، شرایطی را بوجود آورد که استقلال در این تورنمنت نتایج قابل قبولی کسب کند. اگر چه تیم های حاضر در این گروه تا دندان مسلح هستند اما اعتقاد دارم اگر استقلال در کوران مسابقات لیگ قرار گرفته و شرایط خوبی داشته باشد در لیگ قهرمانان هم نتایج خوبی کسب خواهد کرد.

وی در خصوص حسین حسینی دروازه بان جوان استقلال هم گفت: عملکرد حسینی بسیار عالی بوده است. او در چند دیداری که به میدان رفته، توانسته است از دروازه استقلال به خوبی حفاظت کند. حضور یک مهدی رحمتی در استقلال نیز باعث شد تا انگیزه های این جوان دو چندان شودو اگر از مسیر اصلی خود خارج نشود مطمئنا بهترین دروازه بان ایران خواهد بود و جایگاه ویژه ای در تیم ملی خواهد داشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج