عسگراولادی: سیف 5 سال است می‌گوید ارز را تک‌نرخی می‌کنم!
۶۴۸۶۳۰
۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
۵۹۰۵
اسدالله عسگراولادی با انتقاد از سیاست‌های نظام بانکی کشور گفت: رئیس کل بانک مرکزی ۵ سال است می‌گوید ارز را تک نرخی می‌کند ولی چه زمانی و به چه نرخی؛ کسی نمی‌داند.
خبرگزاری ایسنا: اسدالله عسگراولادی با انتقاد از سیاست‌های نظام بانکی کشور گفت: رئیس کل بانک مرکزی ۵ سال است می‌گوید ارز را تک‌نرخی می‌کند ولی چه زمانی و به چه نرخی؛ کسی نمی‌داند.

 عضو اتاق بازرگانی ایران درباره تجارت ایران گفت: در ۴۰ سال اخیر بین ما و روسیه عدم اعتماد به وجود آمده است که باید در جهت بهبود فضا اقدام کرد. از سوی دیگر اگر روابط تجاری بررسی شود می‌بینیم که بین ایران و روسیه تجارت به این صورت است که صادرات چندبرابر واردات است. همین وضعیت درباره همسایه‌های دورتری مانند چین نیز صدق می‌کند.

وی ادامه داد: ما در ارتباط با تجارت این مشکل را هم داریم که روسیه برای ما روادید بلندمدت صادر نمی‌کند و فقط روادید هفت‌روزه و هشت‌روزه صادر می‌کند مگر برای افرادی که از روابطی برخوردارند. این در حالی لست که باید این ضابطه‌مند شود.

او درباره روابط بانکی و کارگزاری ایران و روسیه نیز بیان کرد: روابط ما هنوز مناسب نیست. پول ما و روسیه هر دو متزلزل است و تاجر نمی‌داند تکلیفش چیست.

وی با انتقاد از تک‌نرخی نشدن ارز، بیان کرد: رئیس کل بانک مرکزی ۵ سال است می‌گوید ارز را تک‌نرخی می‌کند ولی چه زمانی و به چه نرخی؛ کسی نمی‌داند. از سوی دیگر بانک مرکزی نمی‌تواند نرخ واقعی ریال در برابر روبل را بگوید.

وی ادامه داد: از سوی دیگر ما حمل‌و نقل هوایی نداریم در حالی که بسیاری از کالاهای ما باید به‌صورت هوایی ارسال شوند. مشکل بزرگ دیگر این است که ایران فقط پرواز مستقیم به مسکو دارد در حالی که بسیاری از تجار ما با جنوب روسیه مراوده دارند و نیاز شدیدی احساس می‌شود که ارتباط هوایی با جنوب روسیه برقرار شود. دو شهر استانبول و آنکارا هر روز ۵ پرواز به روسیه دارند طبیعی است که از ما جلو می‌افتند.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1396/09/28
نه جناب اشتباه شنیدی پنج ساله میفرمایند ارز را سه رقمی خواهم کرد که موفق هم شد خدا خیرتان بدهد که مردم را سر انگشت میچرخوانید خدا وکیلی شعار ها یتان دیگر شده نبض زندگی مردم ایران شما ناراحت نباشید کسی که ضرر میکند این شما وامثال شما نمیشود شامل مردم بخت برگشته است شما سرتان سلامت حرص نخورید حرص ودرد مال ماست شما را چه غم بشود دلار بیست هزارتومان شما همیشه اماده دارید
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1396/09/29
سیف فقط پول چاپ میکند ودر اخیار دولت قرار میدهد کاری به اینده ومردم وتورم ندارد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج