حسین کروبی: به رفع حصر امیدواریم
۶۵۱۵۹۹
۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶
۶۸۰۷ 
فرزند مهدی کروبی درباره احوالات پدرش بعد از صحبت‌های علی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی می گوید که فرزندان و خانواده هر زمان که بخواهیم می توانیم به دیدار ایشان برویم.
 اعتمادآنلاین: الیاس حضرتی نماینده تهران خبر دیدار اسماعیل دوستی یکی از اعضای حزب اعتمادملی با شیخ مهدی کروبی را برای سومین بار داده است. موضوعی که حسین کروبی فرزند او در گفت وگو با «اعتمادآنلاین» می گوید که از جزییات آن مطلع نیست. او البته درباره احوالات مهدی کروبی بعد از صحبت هایی علی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی می  گوید که فرزندان و خانواده هر زمان که بخواهند می توانند با مهدی کروبی ملاقات داشته باشند.

آقای حضرتی خبر داده  که اسماعیل دوستی مجددا توانسته ملاقاتی با شیخ مهدی کروبی داشته باشد. از جزییات آن اطلاع دارید؟

من در جلسه حضور نداشتم و به همین اندازه می دانم که ایشان برای سومین بار دیدار کرده است. خبر دیدار را هم از خود آقای دوستی شنیدم. اطلاعات بیشتر را باید از خود آقای دوستی گرفت.

*می دانید روند دیدارها با شیخ مهدی کروبی به چه شکل است. گویا برخی درخواست دیدار داشته اند و با آن موافقت نشده است .

قبلا هم گفتم که آقای کروبی اصلا دخالتی در ملاقات ها ندارند. پیش از این هم  گفته  بودم که  خانواده و حاج آقای کروبی  هیچ دخالتی در این ملاقات ها ندارند.

*افراد خودشان درخواست می دهند؟

آنطور که شنیده ام برخی درخواست ملاقات با آقای موسوی را هم داده اند و اعلام آمادگی کرده اند که به دیدار ایشان بروند اما تا به حال موافقت نشده یا بعدا قرار است با این درخواست ها موافقت شود را نمی دانم.

*بعد از این مدت که از طرف چهره های مختلف اعلام می شود که گشایش هایی ایجاد شده است و آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی هم در این باره صحبت کرده اند. دقیقا وضعیت آقای کروبی چگونه است؟

چون آقای شمخانی گفته بودند که گشایش هایی ایجاد شده است باید بگویم که تنها گشایشی که به وجود آمده این است که اعضای خانواده یعنی عروس، پسر و فرزندان هر زمان که بخواهیم می توانیم به دیدار آقای کروبی برویم. همچنین این سه نفری هم که اعلام شده است با ایشان ملاقات کرده اند. البته پس از موضوع خروج نیروهای امنیتی ،آنها در حال حاضر در کانکسی در کوچه حضور دارند. البته با صحبت هایی که آقای شمخانی از ایجاد  گشایش گفته اند امیدوار هستیم که این اتفاق رخ دهد و به رفع حصر هم بینجامد.

*اگر وسیله ای در منزل لازم باشد و یا حاج آقا بخواهند می توانید به داخل منزل ببرید؟

مشکلی ندارد و ایرادی نمی گیرند. هم مادر و هم ما فرزندان هر چیزی که لازم باشد می توانیم به داخل خانه ببریم.

*اطلاع دارید که نفر دیگری قرار ملاقات داشته باشد؟

نه هنوز خبری نداریم که نفر چهارمی انتخاب شده باشد.  
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1396/10/04
ما هم به مرگ فتنه گران و اعتدالیون و اصلاحاتیهای کثیف و نجس امیدواریم
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1396/10/04
انشاءالله آرزویتان را به گور ببرید.
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1396/10/04
خداکندکه توبه کنه واگرنه جایی برای حرمت خویش ندارد امید به خداباشه خصل الدنیا والآخره هستند چون هنوز درگمراهی ومال حرام غوطه وره
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1396/10/04
تشريف آوردن چه چيز رو براي ما و من ارزان ميكنند؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج