ناگفته های تماس حاج قاسم با فرماندهان فلسطین
۶۵۱۷۲۰
۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
۶۶۷۰
رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه به جزییات بیشتری از تماس تلفنی اخیر سردار سلیمانی با فرماندهان شاخه های نظامی حماس و جهاد اسلامی پرداخت.
خبرگزاری مهر: به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین،  «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار ملت فلسطین هستند و رسانه های صهیونیستی و برخی رسانه های صهیونیست زده سعی داشتند تعبیر نادرستی از تماس «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با فرماندهان گردانهای عزالدین قسام شاخه نظامی حماس و گردانهای قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین ارائه دهند.

وی در گفتگو با شبکه تلویزیونی المیادین خاطر نشان کرد که سلیمانی در تماس با فرماندهان قسام بر ایستادگی ایران و سپاه پاسداران به ویژه نیروی قدس در کنار ملت فلسطین تاکید و اعلام کرد که آنها با تمام قدرت در نبرد دفاع از قدس و حفظ این شهر به عنوان پایتخت کشور فلسطین در کنار ملت ما هستند.

السنوار بیان کرد که سردار سلیمانی به صراحت تاکید کرد که شما می توانید از تمامی توانمندی و امکانات ما در نبرد دفاع از قدس استفاده کنید و در قبال این کمک ها هیچ خواسته و شرطی مطرح نکرد.

رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه در ادامه اعلام کرد که سال ۲۰۱۲ در تهران با سردار سلیمانی دیدار کرده و سردار سلیمانی فلسطین و قدس را دوست دارد و هر عاملی که باعث تقویت پایداری ملت فلسطین می شود را مورد حمایت قرار می دهد.

وی گفت: ما از هر ائتلافی که به نفع آرمان ملی فلسطین و انتفاضه ملت ما و مقاومت آن و نیز توان ملت فلسطین برای تحقق اهداف خود در زمینه آزادی بخشی و حق بازگشت باشد حمایت می کنیم و موانعی مانند موضوعات مذهبی، حزبی و دینی که برخی طرفها به آنها دامن می زنند نمی توانند مانعی بر سر راه ما باشند. تمامی این مسائل باید در برابر آرمان راهبردی و بزرگ ما که همان موضوع وطن و قدس است کنار گذاشته شوند و از همین رو ما آمادگی خود را اعلام نموده و دست خود را به سمت هر طرف عرب و مسلمان و تمامی انسان هایی که خواهان کمک به ملت فلسطین و کاهش درد و رنج آنها و تقویت ثبات و پایداری این ملت باشد دراز می کنیم تا بتوانیم اهداف ملت فلسطین را در زمینه آزادسازی اراضی اشغالی و تحقق بازگشت و دفاع از قدس محقق سازیم.

شایان ذکر است که سردار سلیمانی چندی قبل با فرماندهان گردانهای قسام و قدس تلفنی صحبت کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج