جان باختن 20 نفر در اغتشاشات اخیر
۶۵۷۹۱۴
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
۸۳۴۲
سخنگوی ناجا اعلام کرد
سخنگوی ناجا با اشاره به جان باختن 20 نفر از هموطنان در اغتشاشات اخیر گفت: تمامی دستگیر شدگان تحویل دستگاه قضائی شدند که اغلب آنها در مراحل قانونی به قید ضمانت رها و لیدرهای اصلی و تخریب‌گران اموال عمومی در بازداشت به سر می برند.
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی ناجا با اشاره به جان باختن 20 نفر از هموطنان در اغتشاشات اخیر گفت: تمامی دستگیر شدگان تحویل دستگاه قضائی شدند که اغلب آنها در مراحل قانونی به قید ضمانت رها و لیدرهای اصلی و تخریب‌گران اموال عمومی در بازداشت به سر می برند.
 
سردار سعید منتظر المهدی در ادامه اظهار داشت: روزهایی که برما گذشت شاهد تلاش شمار معدود و کم شماری از عناصر فریب خورده ، مخل امنیت و آشوب گرانی بودیم که اقدام به تخریب اموال شخصی و عمومی و تهدید جان و مال مردم در برخی از  شهرهای کوچک و بزرگ کردند که به فضل الهی با اشراف اطلاعاتی دقیق و با آگاهی از طرح و نقشه دشمنان و البته اقدامات هوشمندانه و مدبرانه توأم با اقتدار و در عین حال خویشتن داری پلیس، در کمینه زمان ممکن ضمن جدا سازی مردم و معترضان که مطالبات به حقی داشتند ، از طراحان و صحنه گردانان این افراد شناسایی و دستگیر شدند که با این روند خوشبختانه در حال حاضر غائله خاتمه پیدا کرده است.

وی با تصریح اینکه در بین دستگیر شدگان افرادی که به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران هتک حرمت کردند و مسببان اصلی رهایی خودروی آتش نشانی به چشم می خورند گفت: در این بین 20 نفر جان خود را ازدست دادند و در بین آنها پدر و پسری بودند که  با رها شدن خودروی آتش نشانی  توسط آشوبگران جان باختند که این  حادثه دل هر ایرانی را به درد می آورد.

سخنگوی نیروی انتظامی  ادامه داد : نحوه جان باختن تعدادی نیز در یورش و حمله مسلحانه و تیر اندازی به مقر های نیروهای مسلح علی رغم اقدامات هشداری و بازدارنده مبهم بوده که در حال بررسی است.

معاون اجتماعی ناجا عنوان کرد : در این میان برخی از همکاران ما و دیگر رده های نظامی، مورد صدمه و آسیب قرارگرفتند که متاسفانه یک نفر از این عزیزان به شهادت رسید.

وی افزود: تمامی دستگیر شدگان تحویل دستگاه قضائی شدند که اغلب آنها در مراحل قانونی به قید ضمانت رها و لیدرهای اصلی و تخریب گران اموال عمومی در بازداشت به سر می برند.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار منتظر المهدی در پایان خاطر نشان کرد: بنده به سهم خود و به نمایندگی از نیروی انتظامی  از مردمان خوب، فهیم و عزیز کشورمان به پاس همراهی با پلیس در کنترل اغتشاشات تشکر و قدر دانی می کنم و نیز از هم نوایی سازمان ها ، نهادها  و فرماندهان لشکری و کشوری از جمله روسای جمهوری ، قوه قضائیه ، قوه مقننه، ائمه، خطبای سراسر کشور ، آیات عظام و مراجع تقلید به سبب همکاری با پلیس سپاسگزارم.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
United States
12:36 - 1396/10/17
اگه‌اعتراض‌دارین‌این‌راهش‌نیست
باید‌یه‌کار‌دیگه‌بکنین‌نبایداموال‌عمومی‌رو‌تخریب‌کنین
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1396/10/17
به حرمت خون این 20نفرهم که شده بفکر رفع مشکلات مردم باشید.اینقدر بفکررفاه خودتان نباشیدبخدا گناه داره،بچه های ماهمه بیکارند علرغم داشتن تحصیلات فقط بعلت نداشتن پارتی بیکارندخوب وقتی بیکارندودرامدی برای زندگی کردن ندارندچه انتظاری از اینها دارید،بس کنید،شرم کنید،حیاکنید،دزدی بکنیداما این کمترش کنید...
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1396/10/17
امیدوارم با صالحان مشهور شوند
Iran, Islamic Republic of
04:03 - 1396/10/18
اگه ادم یکم فکر بکنه همه به جز افرادی که نیت زیر سوال بردن دولت را داشتن یا افرادی که به جان مردم اسیب زدن باید انها را بخشید تا به درک این موضوع برسن که مسولین مردم را از خودشون میدونن مخصوصا جوونها وطوری محاکمه بشن که خانواده هاشون دچار مشکل نشن اخه جوونها گوش به حرف پدر مادرشون نمیدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج