انتقاد بی‌مورد دردی از کشتی دوا نمی‌کند
۶۵۹۰۰۸
۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
۵۰۱۳
دارنده مدال برنز کشتی المپیک ۱۹۶۴ توکیو معتقد است انتقادات بی‌مورد و تسویه حساب شخصی در این شرایط حساس، هیچ کمکی به پیشرفت کشتی نخواهد کرد.
خبرگزاری مهر: علی اکبر حیدری اظهار داشت: برخی از اهالی کشتی با حضور همزمان رسول خادم در حوزه فنی تیم ملی و مدیریت کشتی مخالف هستند در حالیکه این مساله با توجه به تجارب و سابقه قبلی رسول خادم، نه تنها مشکلی ندارد بلکه باعث سیر صعودی تیم ملی هم خواهد شد.

وی با اشاره به این نکته که تصمیم شورای فنی در این مورد کاملا منطقی و عاقلانه بود، تصریح کرد: اعضای شورای فنی از بزرگان کشتی هستند که خود سالها در حوزه فنی حضور داشتند. تصمیم آنها در این برهه برای حضور خادم در رأس کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بسیار منطقی و مثبت بود.

حیدری ادامه داد: گاهی شاهد این هستیم که برخی با انتقاد به این تصمیم، حضور رئیس فدراسیون در بحث فنی را جایز نمی دانند، اما رسول خادم پیش از این هم چنین تجربه ای را با موفقیت پشت سر گذاشت و اتفاقا به یک الگو برای کشتی دنیا تبدیل شد.

پیشکسوت کشتی کشور تصریح کرد: ۶۰ سال در کشتی هستم و روسای متعددی را در راس امور فدراسیون دیدم. متاسفانه برخی از روسای فدراسیون حتی کشتی‌گیران را هم نمی شناختند و در سفرهای اعزامی به رقابت های جهانی با آنها آشنا می شدند! به جای اینکه انتقادات بی مورد کنیم باید کمک حال کشتی باشیم و با پیشنهادات سازنده به کشتی کشور کمک کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خادم چندین سال نظارت خوبی بر تیم‌های ملی داشت و شناخت خوبی از نفرات کنونی دارد. مطمئنم او احساس مسئولیت کرده که دوباره پای در عرصه فنی گذاشته است. وی قطعا با بررسی و رفع نقاط ضعف می‌تواند با همین جوانها افتخارات زیادی را برای کشتی کشور بدست آورد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج