«بلید رانر 2049» و «دانکرک» نامزد جایزه ASC
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۵۹۸۳۸
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
۶۸۹۷
جامعه فیلمبرداران آمریکا اسامی نامزدهای سی‌ و دومین دوره جوایز سالانه خود را اعلام کرد.
هنرآنلاین: جامعه فیلمبرداران آمریکا اسامی نامزدهای سی‌ و دومین دوره جوایز سالانه خود را اعلام کرد.
 
 راجر دیکنز برای کار خود در فیلم علمی تخیلی "بلید رانر 2049" به کارگردانی دنی ویلنو نامزد دریافت جایزه سالانه جامعه فیلمبرداران آمریکا (ASC) شد.
 
«بلید رانر 2049» و «دانکرک» نامزد جایزه ASC 

دیکنز در این بخش با برونو دلبونل برای "سیاه‌ترین ساعت"، هویته فان هویتما برای "دانکرک"، دان لاستسن برای "شکل آب" و ریچل موریسن برای "Mudbound" رقابت می‌کند.

موریسن اولین فیلمبردار زن است که نامزد جایزه جامعه فیلمبرداران آمریکا می‌شود. اگر آکادمی علوم و هنرهای سینمایی نیز موریسن را انتخاب کند، او اولین فیلمبردار زن خواهد بود که نامزد اسکار می‌شود. داستان فیلم درام "Mudbound" به کارگردانی دی ریس در جنوب آمریکا روی می‌دهد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، دیکنز برای پانزدهمین بار نامزد جایزه جامعه فیلمبرداران آمریکا شده است. او پیش از این برای فیلم‌های "رهایی از شاوشنک"، "مردی که اینجا نبود" و "اسکای‌فال" برنده شد و در 2011 جایزه یک عمر دستاورد این جامعه را دریافت کرد. دیکنز تاکنون 13 بار نامزد اسکار بوده و هنوز پیروز نشده است.

دلبونل برای درام "سیاه‌ترین ساعت" درباره وینستون چرچیل برای چهارمین بار نامزد جایزه ASC شده است. او قبلاً برای "یک نامزدی خیلی طولانی" جایزه گرفته است. درام جنگی "دانکرک" به کارگردانی کریستوفر نولان، دومین نامزدی جامعه فیلمبرداران آمریکا را برای فان هویتما را به همراه داشت. او اولین بار در 2012 برای "تعمیرکار، خیاط، سرباز، جاسوس" نامزد شد.

قصه پریان "شکل آب" به کارگردانی گی‌یرمو دل تورو، اولین نامزدی را برای لاستسن به همراه داشته است.

فیلم‌های نامزد شده تقریباً همه به صورت دیجیتال فیلمبرداری شده‌اند و "دانکرک" تنها فیلم است که به تنهایی پرچم سلولوئید را بالا نگه داشته است. فهرست نامزدهای ASC همچنین تقریباً با فهرست نامزدهای بفتا بهترین فیلمبرداری که اسامی آن‌ها سه‌شنبه صبح اعلام شد، یکی است. (تنها تفاوت "سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری" است که نامزد بفتا شده اما در فهرست جامعه فیلمبرداران آمریکا جای خود را به " Mudbound" داده است.)

ASC در عین حال اسامی نامزدهای جایزه اسپتلایت را اعلام کرد. این جایزه در 2013 برای تقدیر از فیلم‌های مستقل که کمتر دیده شده‌اند و فیلم‌های مطرح در جشنواره‌های سینمایی، راه‌اندازی شد. امسال نامزدهای جایزه اسپاتلایت شامل دو برنده جشنواره کمرایمیج در لهستان هستند: ماته هربای برنده جایزه قورباغه طلایی برای "بر جسم و روح" و میخائیل کریخمان برنده جایزه قورباغه نقره‌ای برای "بدون عشق". مارت تانیل نیز برای "نوامبر" نامزد شده است.

"خانه دیگران"، "مکبث"، "پسر شائول" و "ایدا" از برندگان قبلی جایزه اسپتلایت هستند.

 ASC نامزدهای بخش تلویزیون را هم اعلام کرد. اسامی برندگان سی‌ و دومین دوره جوایز سالانه جامعه فیلمبرداران آمریکا 17 فوریه (28 بهمن) در ری دالبی بالروم در هالیوود اند هایلند اعلام می‌شود.

پیروزی در جوایز سالانه جامعه فیلمبرداران آمریکا تضمینی برای موفقیت در جوایز اسکار نیست. در تاریخ 32 ساله ASC تنها 13 برنده بخش فیلم‌های سینمایی، اسکار هم گرفته‌اند. این جامعه سال گذشته گریگ فریزر را برای کار خود در فیلم "شیر" انتخاب کرد، اما اسکار بهترین فیلمبرداری به لینوس ساندگرن برای "لا لا لند" رسید.

دو سال پیش، امانوئل لوبزکی فیلمبردار مکزیکی برای کار خود در فیلم "بازگشته" برای سومین سال پیاپی برنده جایزه ASC شد. "چیوو" دو سال قبل از آن هم به ترتیب برای "جاذبه" و "بردمن" این جایزه را گرفته بود. هر سه فیلم برنده اسکار بهترین فیلمبرداری هم شدند که اولین سه پیروزی پی‌در‌پی یک فیلمبردار در این بخش بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر