یارانه ۸۳۳ هزار نفر قطع شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
۶۶۶۹۷۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
۹۵۹۵
عملکرد دولت در غربالگری یارانه‌بگیران و قطع یارانه اقشار پردرآمد نشان می‌دهد که یارانه حدود ۸۳۳ هزار نفر قطع شده، ولی در نتیجه اعتراض حذف شدگان حدود ۵۰۰ هزار نفر آنها دوباره به لیست دریافت کنندگان برگشته‌اند.
خبرگزاری ایسنا: عملکرد دولت در غربالگری یارانه‌بگیران و قطع یارانه اقشار پردرآمد نشان می‌دهد که یارانه حدود ۸۳۳ هزار نفر قطع شده، ولی در نتیجه اعتراض حذف شدگان حدود ۵۰۰ هزار نفر آنها دوباره به لیست دریافت کنندگان برگشته‌اند.
 
گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۵ از سوی دیوان محاسبات به رسم هر ساله به مجلس ارائه داده شد. این گزارش حاوی بررسی دیوان محاسبات از عملکرد بودجه و مغایرت‌های ناشی از اجرا در مقایسه با متن قانون است.

در بخش هدفمندی یارانه‌ها و در تبصره (۱۴) قانون بودجه ۱۳۹۵، ‌ درآمد دولت در این بخش حدود ۴۸ هزار میلیارد تومان از محل اصلاح قیمت حامل‌های انرژی تعیین شده بود، ولی گزارش دیوان محاسبات نشان می‌دهد که منابع تحقق یافته بالغ بر ۴۴ هزار و ۶۳۰ میلیارد تومان از محل اصلاح حامل‌های انرژی بوده و مانده منابع مورد نیاز که حدود ۱۳ هزار و ۱۷۲ میلیارد تومان بوده از محل بودجه عمومی دولت  تامین شده است. به عبارتی ۷۰ درصد از منابع پیش‌بینی شده از محل اصلاح قیمت حامل‌های انرژی محقق شده و مابقی از محل بودجه عمومی بوده است.

میزان مصارف قانون هدفمندی یارانه‌ها نشان می‌دهد که سهم یارانه نقدی و غیرنقدی یارانه‌ها ۹۹ درصد مبلغ پیش بینی شده در آیین‌نامه اجرایی این تبصره است. محاسبات حاکی از آن است که حدود ۹۳ درصد منابع وصولی به عنوان یارانه نقدی و غیرنقدی اختصاص یافته و تنها هفت درصد آن برای تولید و سلامت پرداخت شده است.

همچنین مطابق بند «الف» تبصره (۱۴) قانون بودجه سال گذشته دولت موظف بوده یارانه خانوارهای پردرآمد را قطع کند که در اجرای این حکم نحوه شناسایی خانواده‌های مشمول و معیارهای مربوطه تعیین شد، اما گزارش دیوان محاسبات از این حکایت دارد اقدامی در راستای حذف خانوارهای مشمول براساس سازوکار مقرر در آیین‌نامه مربوطه انجام نشده و تنها مطابق سازوکاری که در دستورالعملی در سنوات قبل بوده، یارانه حدود ۸۳۸ هزار و ۶۹۰ نفر قطع شد، اما اعتراض ۵۰۲ هزار و ۷۲ نفر از حذف شدگان توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پذیرفته شده و به فهرست یارانه‌بگیران برگشته‌اند.

این در حالی است که پیش‌تر هم در قطع یارانه افراد پردرآمد آمار جالبی منتشر شده بود، به طوری که برای دوره‌ای اعلام شد که یارانه حدود چهار میلیون نفر قطع شد، ولی تا حدود ۹۰۰ هزار نفر از آنها با توجه به اعتراضی که مطرح و بررسی های انجام شده بار دیگر به جمع یارانه‌بگیران برگشتند.

اما در قالب لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ تاکنون با بررسی‌هایی که در مجلس انجام و در کمیسیون تلفیق به تصویب رسیده است، قرار بر این شده تا در سال بعد یارانه حدود ۳۳ میلیون نفر حذف شود. این افراد با معیار اصل چک شدن حساب‌های بانکی از لیست یارانه‌بگیران کنار خواهند رفت، ولی در مجموع سازوکار و جزئیات حذف یارانه‌بگیران در سال آینده مشخص نیست و از سوی دولت اعلام نشده است.
 
یارانه ۸۳۳ هزار نفر قطع شد 
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1396/11/04
یه ساماندهی خوب میخواهد که یارانه ثروتمندان قطع بشه وبه یارانه مردم فقیر اضافه بشه که اینکار توی مملکت ما شدنی نیست چون از ثروتمندا میکنن دوباره میره تو جیب یه تعداد ما فوق ثروتمند
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1396/11/04
کیلویی که یارانه قطع نمی کنند تا مجبور شوند دوباره وصل کنند انگار افراد بی دست ولاتی در راس این امور هستند بابا کار را بدست محیط های کوچک جغرافیایی بسپارید از جمله محلات افراد در محله خوب همدیگر را می شناسند بعد معلوم می شود فرد چند مرده حلاجه و چقدر سرمایه و مال و منال داره و باز هم حرص یارانه را می خوره از او بگیرند و جریمه هم بشود.بعضی که خیلی عادت کرده اند هر چی از آنها در مورد هر موضوعی بپرسی اغراق می کنند مثلا بپرسی که وضع مالی ات چطور است فورا پاسخ می شنوی مفلسم با این طرفند دارند دولت آس و پاس را می چاپند بابا بس کنید دیگه حیل خوب چیزیه.
پاسخ ها
امرلا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۴
اقایانی که هروز دم از یارانه میزنید مگرشما لا اقل پول یک کیلو گوشت به این مردم بیچار مدهید ما در دنیا از منبع گاز در جهان دوم هستیم و نفت غنی بشکه هفتاد دلار داریم‌شما حامل های انرژی را چند برابر کردید حالا برا شندرغاز که بمردم میدهد اینقدر یارانه یارانه نکنید در عربستان به هرنفر هر ماه هفتصد هزار توما ن یارانه نقدی میدهند
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1396/11/05
آخرش چوب قطع شدن یارانه میخوره به سر کارگرا ومستضعفا: دوسه ماهی اشتباهی یارانه اینارو قطع میکنن حالا بیا ثابت کن هیچی نداری!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو