یارانه ۸۳۳ هزار نفر قطع شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۶۶۶۹۷۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
۹۵۹۶
عملکرد دولت در غربالگری یارانه‌بگیران و قطع یارانه اقشار پردرآمد نشان می‌دهد که یارانه حدود ۸۳۳ هزار نفر قطع شده، ولی در نتیجه اعتراض حذف شدگان حدود ۵۰۰ هزار نفر آنها دوباره به لیست دریافت کنندگان برگشته‌اند.
خبرگزاری ایسنا: عملکرد دولت در غربالگری یارانه‌بگیران و قطع یارانه اقشار پردرآمد نشان می‌دهد که یارانه حدود ۸۳۳ هزار نفر قطع شده، ولی در نتیجه اعتراض حذف شدگان حدود ۵۰۰ هزار نفر آنها دوباره به لیست دریافت کنندگان برگشته‌اند.
 
گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۵ از سوی دیوان محاسبات به رسم هر ساله به مجلس ارائه داده شد. این گزارش حاوی بررسی دیوان محاسبات از عملکرد بودجه و مغایرت‌های ناشی از اجرا در مقایسه با متن قانون است.

در بخش هدفمندی یارانه‌ها و در تبصره (۱۴) قانون بودجه ۱۳۹۵، ‌ درآمد دولت در این بخش حدود ۴۸ هزار میلیارد تومان از محل اصلاح قیمت حامل‌های انرژی تعیین شده بود، ولی گزارش دیوان محاسبات نشان می‌دهد که منابع تحقق یافته بالغ بر ۴۴ هزار و ۶۳۰ میلیارد تومان از محل اصلاح حامل‌های انرژی بوده و مانده منابع مورد نیاز که حدود ۱۳ هزار و ۱۷۲ میلیارد تومان بوده از محل بودجه عمومی دولت  تامین شده است. به عبارتی ۷۰ درصد از منابع پیش‌بینی شده از محل اصلاح قیمت حامل‌های انرژی محقق شده و مابقی از محل بودجه عمومی بوده است.

میزان مصارف قانون هدفمندی یارانه‌ها نشان می‌دهد که سهم یارانه نقدی و غیرنقدی یارانه‌ها ۹۹ درصد مبلغ پیش بینی شده در آیین‌نامه اجرایی این تبصره است. محاسبات حاکی از آن است که حدود ۹۳ درصد منابع وصولی به عنوان یارانه نقدی و غیرنقدی اختصاص یافته و تنها هفت درصد آن برای تولید و سلامت پرداخت شده است.

همچنین مطابق بند «الف» تبصره (۱۴) قانون بودجه سال گذشته دولت موظف بوده یارانه خانوارهای پردرآمد را قطع کند که در اجرای این حکم نحوه شناسایی خانواده‌های مشمول و معیارهای مربوطه تعیین شد، اما گزارش دیوان محاسبات از این حکایت دارد اقدامی در راستای حذف خانوارهای مشمول براساس سازوکار مقرر در آیین‌نامه مربوطه انجام نشده و تنها مطابق سازوکاری که در دستورالعملی در سنوات قبل بوده، یارانه حدود ۸۳۸ هزار و ۶۹۰ نفر قطع شد، اما اعتراض ۵۰۲ هزار و ۷۲ نفر از حذف شدگان توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پذیرفته شده و به فهرست یارانه‌بگیران برگشته‌اند.

این در حالی است که پیش‌تر هم در قطع یارانه افراد پردرآمد آمار جالبی منتشر شده بود، به طوری که برای دوره‌ای اعلام شد که یارانه حدود چهار میلیون نفر قطع شد، ولی تا حدود ۹۰۰ هزار نفر از آنها با توجه به اعتراضی که مطرح و بررسی های انجام شده بار دیگر به جمع یارانه‌بگیران برگشتند.

اما در قالب لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ تاکنون با بررسی‌هایی که در مجلس انجام و در کمیسیون تلفیق به تصویب رسیده است، قرار بر این شده تا در سال بعد یارانه حدود ۳۳ میلیون نفر حذف شود. این افراد با معیار اصل چک شدن حساب‌های بانکی از لیست یارانه‌بگیران کنار خواهند رفت، ولی در مجموع سازوکار و جزئیات حذف یارانه‌بگیران در سال آینده مشخص نیست و از سوی دولت اعلام نشده است.
 
یارانه ۸۳۳ هزار نفر قطع شد 
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1396/11/04
یه ساماندهی خوب میخواهد که یارانه ثروتمندان قطع بشه وبه یارانه مردم فقیر اضافه بشه که اینکار توی مملکت ما شدنی نیست چون از ثروتمندا میکنن دوباره میره تو جیب یه تعداد ما فوق ثروتمند
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1396/11/04
کیلویی که یارانه قطع نمی کنند تا مجبور شوند دوباره وصل کنند انگار افراد بی دست ولاتی در راس این امور هستند بابا کار را بدست محیط های کوچک جغرافیایی بسپارید از جمله محلات افراد در محله خوب همدیگر را می شناسند بعد معلوم می شود فرد چند مرده حلاجه و چقدر سرمایه و مال و منال داره و باز هم حرص یارانه را می خوره از او بگیرند و جریمه هم بشود.بعضی که خیلی عادت کرده اند هر چی از آنها در مورد هر موضوعی بپرسی اغراق می کنند مثلا بپرسی که وضع مالی ات چطور است فورا پاسخ می شنوی مفلسم با این طرفند دارند دولت آس و پاس را می چاپند بابا بس کنید دیگه حیل خوب چیزیه.
پاسخ ها
امرلا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۴
اقایانی که هروز دم از یارانه میزنید مگرشما لا اقل پول یک کیلو گوشت به این مردم بیچار مدهید ما در دنیا از منبع گاز در جهان دوم هستیم و نفت غنی بشکه هفتاد دلار داریم‌شما حامل های انرژی را چند برابر کردید حالا برا شندرغاز که بمردم میدهد اینقدر یارانه یارانه نکنید در عربستان به هرنفر هر ماه هفتصد هزار توما ن یارانه نقدی میدهند
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1396/11/05
آخرش چوب قطع شدن یارانه میخوره به سر کارگرا ومستضعفا: دوسه ماهی اشتباهی یارانه اینارو قطع میکنن حالا بیا ثابت کن هیچی نداری!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو