فیلم‌برداری فیلم Aladdin به پایان رسید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۶۸۲۵۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
۵۷۸۹
فیلم‌برداری فیلم لایو-اکشن Aladdin رسما به اتمام رسید. استودیو دیزنی درحال حاضر بر روی ساخت فیلم‌هایی مشغول است که برگرفته از کارتون‌های کلاسیک زمان‌‌های گذشته است و آن‌ها را در سبک و سیاقی جدید روایت می‌کند.
سینما گیمفا: فیلم‌برداری فیلم لایو-اکشن Aladdin رسما به اتمام رسید. استودیو دیزنی درحال حاضر بر روی ساخت فیلم‌هایی مشغول است که برگرفته از کارتون‌های کلاسیک زمان‌‌های گذشته است و آن‌ها را در سبک و سیاقی جدید روایت می‌کند. درحالی که استودیو دیزنی تا به الان چندین کارتون محبوب و کلاسیک را به فیلم تبدیل کرده است اما می‌توان گفت سال آینده یکی از سال‌هایی است که گلچینی از بهترین کارتون‌‌های کلاسیک به شکل فیلم در خواهند آمد. سال آینده ما شاهد عرضه‌ی فیلم لایو-اکشن The Lion King خواهیم بود اما قبل از آن فیلم Aladdin که توسط گای ریچی (Guy Ritchie) کارگردانی شده است، اکران خواهد شد. تیم سازنده‌ی این فیلم زمان زیادی را برای یافتن بهترین بازیگران برای ایفای نقش در این اقتباس صرف کردند و ثمره‌ی آن جذب دو بازیگر به نام‌‌های ناومی اسکات (Naomi Scott) و منا مسعود (Mena Massoud) شد.
 
فیلم‌برداری فیلم Aladdin به پایان رسید 
 
مشهور‌ترین بازیگری که در این فیلم حضور دارد ویل اسمیت (Will Smith) است که در نقش Genie ایفای نقش خواهد کرد. لیست بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش می‌کنند، لیستی قابل قبول است که بدون حاشیه‌ای برای ایفای نقش به این فیلم پرداختند اما درون تیم سازنده‌ی این فیلم بحث و جدل‌هایی هر از گاهی صورت میگرفت اما این حواشی باعث نشد که ساخت فیلم متوقف شود.

هر دو بازیگر جوان فیلم Aladdin در شبکه‌‌‌های اجتماعی خود تایید کردند که فیلم‌برداری این فیلم لایو-اکشن به پایان رسیده است. مسعود عکسی را از خود به اشتراک گذاشته و این موضوع را ذکر می‌کند، اسکات هم نیز دو توییتی را به اشتراک گذاشته که در آن از تیم دست‌اندر کار این مجموعه بابت به موقع تمام شدن فیلم‌برداری تشکر می‌کند.

باتوجه به اینکه فیلم‌برداری از ستارگان این فیلم به اتمام رسیده است، آنها می‌توانند برای مدتی استراحت کنند بدون اینکه نگران فیلم‌برداری دوباره و یا توری مطبوعاتی باشند. بدون شک فشار روانی بیش‌تری بر روی مسعود بود تا فیلم‌برداری به پایان برسد چرا که چهره‌ او برای اکثریت ناشناس است اما اسکات قبل از بازی در این فیلم در فیلم Power Rangers حضور داشته است. صرف‌ نظر از گذشته‌ی این دو بازیگر، خوشبختانه هر دوی آن‌ها توانستند رابطه‌ی خوبی با نقششان برقرار کنند.

همانطور که گفته شد ساخت این فیلم به پایانش نزدیک می‌شود و این بدین معنا است که تیم سازنده باید به سمت کار‌های تجاری و روند فروش آن بروند. استودیو دیزنی هنوز هیچ عکسی از فیلم و حتی از بازیگران در حین ایفای نقششان منتشر نکرده است. طرفداران انیمیشن اصلی به شدت مشتاق هستند تا ببینند فیلمی که ساخته شده چگونه شخصیت‌ها و محیط‌ها را به تصویر کشیده است. باید به این نکته توجه کرد که نه تنها اقدام به ساخت هر چه بهتر محیط Agrabah در این فیلم حائز همیت است بلکه نمایش هر چه بهتر شخصیت‌های فیلم نیز وقت‌گیر و مهم خواهد بود. در حال حاظر همه‌ی ما منتظر انتشار تریلری از این فیلم هستیم و بنظر می‌رسد که تا آخر امسال نمایشی از آن عرضه شود و امیدواریم که استودیو دیزنی هر چه زودتر آن تریلری که ما منتظرش هستیم را عرضه کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر