رایزنی هیات اقتصادی - بانکی ایران در فرانسه
۶۷۴۰۳۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
۳۷۲۰
سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه به منظور شرکت در دومین کنفرانس یورومانی و رایزنی های سیاسی و اقتصادی با مقامات فرانسوی امروز - چهارشنبه - راهی پاریس می شود.
خبرگزاری ایرنا: سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه به منظور شرکت در دومین کنفرانس یورومانی و رایزنی های سیاسی و اقتصادی با مقامات فرانسوی امروز - چهارشنبه - راهی پاریس می شود.


در دومین کنفرانس یورومانی ولی‌الله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی، سید عباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه ،عبدالناصر همتی رییس‌کل بیمه مرکزی و ولی ضرابیه رییس هیات‌مدیره بانک سامان سخنرانی خواهند کرد.

در دومین کنفرانس یورومانی که به مسایلی چون روابط بانکی و تجارت بین المللی توجه شده است، نظم و انطباق بانک‌ها و شرکت‌های ایرانی با اصول بین‌المللی بررسی خواهد شد.

مدیران، کارشناسان و نمایندگان بیش از 250 بانک، موسسه رتبه‌بندی و موسسه مالی بزرگ اروپا در این کنفرانس یک روزه که 8 فوریه (19 بهمن ماه) در پاریس برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

مهم‌ترین اهداف این کنفرانس، بحث در مورد مسائل کلیدی درمورد ادغام مجدد ایران در اقتصاد جهانی توسط بانکداران و رهبران صنعتی ایران با همتایان بین المللی خود، همچنین بررسی فرصت های سرمایه‌گذاری گسترده در ایران در حوزه بازارهای سرمایه، نفت و گاز، حمل و نقل هوایی، خودرو، گردشگری و بیمه عنوان شده است.

یورومانی یکی از موسسات معتبر بین‌المللی در زمینه مطالعات بانکی، بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری است.

**حضور هیات اقتصادی و بانکی ایران در فرانسه

محمد خزایی رییس سازمان سرمایه گذاری هم در راس هیاتی ازکارشناسان بانک مرکزی و وزارت اقتصادبرای گفتگو درباره توسعه همکاریهای اقتصادی و بانکی با فرانسه و شرکت در کنفرانس یورومانی به پاریس رفته است.

دولت فرانسه تصمیم گرفته تا برای دور زدن تحریم های آمریکا در جهت تسهیل مبادلات تجاری با ایران از وام های صادراتی ویژه استفاده کند.

«نیکلاس دوفورک» رئیس بانک دولتی «ب ‌پ‌ ائی فرانس»، اعلام کرده که برای کمک به صادر کنندگان فرانسوی، می توان یک و نیم میلیارد یورو اعتبارات مالی اختصاص داد. این بانک در سال ۲۰۱۷ اقدام به انجام برنامه ریزی طرح هایی خاص برای تسهیل تجارت با ایران کرده است.اعطای این وام ها به صادرکنندگان کالا و خدمات به تجار فرانسوی از چهار الی پنج ماه دیگر آغاز خواهد شد.

این در حالی است که پاتریک پویانه مدیر عامل شرکت توتال فرانسه به لوموند گفت برغم تردیدها نسبت به مواضع و تحریم های امریکا اعلام کرد پروژه پارس جنوبی از پیشرفت خوبی برخوردار بوده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1396/11/18
ادغام مجدد ایران ،در اقتصاد جهانی توسط بانکداران و رهبران صنعتی ایران ،یک اقدام بسیار پسندیده و عالی است،این کار باعث پشرفت ایران در تمام زمینه های اقتصادی و صنعتی و کشاورزی و... خواهد گردید و ایران را از رکود خارج خواهد کرد و اقتصاد ایران را با جهان پویا خواهد کرد.
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1396/11/18
بهتر است با همه کشورها رایزنی شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج