تصاویر واقعی هواوی پی ۲۰ لایت فاش شد
۶۷۸۵۹۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
۵۶۷۴
در تاریخ 27 مارس 2018 (۲۹ اسفند)، هواوی از سه گوشی هوشمند هواوی پی 20 لایت (Huawei p20 light)، پی 20 پلاس و پی 20 رونمایی خواهد کرد. در حال حاضر تصاویر واقعی هواوی پی 20 لایت توسط FCC فاش شده است.

وبسایت گجت نیوز - پویان ایزدی: در تاریخ 27 مارس 2018 (۲۹ اسفند)، هواوی از سه گوشی هوشمند هواوی پی 20 لایت (Huawei p20 light)، پی 20 پلاس و پی 20 رونمایی خواهد کرد. در حال حاضر تصاویر واقعی هواوی پی 20 لایت توسط FCC فاش شده است.

هواوی در تاریخ 27 مارس 2018، همایشی برای رونمایی از گوشی جدید خود برگزار خواهد کرد که طی این همایش هواوی پی 20 لایت، پی 20 پلاس و پی 20 معرفی می‌شوند. اگر دو گوشی پی 20 و پی 20 پلاس، نسخه‌های پرچم‌دار شرکت هواوی باشند، گوشی هوشمند سوم کمی متفاوت‌تر از دو گوشی دیگر خواهد بود. بر اساس گزارشات قبلی، گوشی جدید هواوی پی 20 لایت همچون نوا 3 ای در بازارهای متفاوتی عرضه می‌شود. حال تصاویر واقعی هواوی پی 20 لایت توسط FCC فاش شده است که معنی آن، آماده شدن گوشی برای عرضه در آمریکا است. در کنار تصاویر، FCC از اطلاعات تست‌شده روی این گوشی نیز رونمایی کرده است.

تصاویر واقعی هواوی پی ۲۰ لایت فاش شد

در واقع این تصاویر اطلاعاتی را نشان می‌دهد که از شایعات قبلی به گوش می‌رسید. بر این اساس، هواوی پی 20 لایت از صفحه‌نمایشی همچون آیفون ایکس استفاده خواهد کرد اما مکان قرارگیری سنسورها روی صفحه‌ نمایش مقداری کمتر است. علاوه بر این، حاشیه پایینی گوشی حفظ‌ شده اما دکمه هوم در آن وجود نخواهد داشت.

تصاویر واقعی هواوی پی ۲۰ لایت فاش شد

در پشت گوشی یک دوربین دوگانه با چینش عمودی قرار گرفته است، به علاوه این که اسکنر اثر انگشت موجود در پی 20 لایت، در وسط پنل پشتی قرار دارد؛ پس قرار گرفتن سنسور اثر انگشت زیر صفحه‌ نمایش منتفی است.

تصاویر واقعی هواوی پی ۲۰ لایت فاش شد

طول هواوی پی 20 لایت 145 میلی‌متر است، اندازه صفحه‌ نمایش نیز 5.5 اینچ خواهد بود. جک هدفون 3.5 میلی‌متر نیز در گوشی حفظ‌ شده است.

در مقایسه با مدل معمولی پی 20، هواوی پی 20 لایت تفاوت‌های بسیاری دارد. اگرچه این گوشی با صفحه‌ نمایش هم‌اندازه پی 20 عرضه خواهد شد و دوربینی مشابه آن دارد، اما در نسخه معمولی، دکمه هوم در صفحه جلویی گوشی قرار گرفته و سنسور اثر انگشت نیز در پشت آن نیست، بنابراین در پی 20 و پی 20 پلاس باید منتظر عرضه تکنولوژی جدید تشخیص اثر انگشت باشیم.

 

تصاویر واقعی هواوی پی ۲۰ لایت فاش شد

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج