پیروزی رئال مادرید بدون حضور ستاره‌ها
۶۸۰۶۶۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۴
۷۶۲۳
رئال مادرید در دیداری معوقه، 1-3 لگانس را مغلوب کرد.

ورزش سه: رئال مادرید موفق شد با نتیجه 1-3 لگانس را مغلوب کرده و بالاتر از والنسیا در رتبه سوم جدول لالیگا قرار بگیرد.

بازی با برتری لگانس آغاز شد و این تیم در دقیقه 6 و روی ارسال یک کرنر، توسط باستینزا دروازه را مورد هدف قرار داد؛ اما ضربه اول توسط کاسیا مهار شد و در ریباند این بازیکن در حالتی نامتعادل گل اول را به ثمر رساند.

 

پیروزی رئال مادرید بدون حضور ستاره‌ها


بعد از دریافت گل، رئال مادرید سراپا حمله شد و خیلی سریع در دقیقه 11 روی پاس عمقی کاسمیرو و ضربه دقیق و زمینی وازکز به گل تساوی دست یافت.

 

پیروزی رئال مادرید بدون حضور ستاره‌ها


دقایقی بعد آسنسیو با نفوذی دیدنی می توانست زننده گل دوم باشد اما ضربه آرام او در اختیار سنگربان لگانس قرار گرفت.

اما با شدت یافتن حملات، در دقیقه 29 رئال مادرید به گل دوم دست یافت. روی پاس وازکز، کاسمیرو در موقعیت تک به تک قرار گرفته و با یک ضربه دقیق زننده گل دوم کهکشانی ها لقب گرفت.

 

پیروزی رئال مادرید بدون حضور ستاره‌ها


در ادامه ایسکو روی خلاقیت خودش صاحب فرصت شد؛ اما ضربه او راهی به دروازه نیافت تا نیمه اول با برتری 1-2 رئال مادرید به پایان برسد. در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه طرفین رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد.

اولین موقعیت مهم نیمه دوم در دقیقه 65 برای لگانس ایجاد شد اما ضربه بیاوئه در نزدیکی دروازه با عکس العمل فوق العاده کیکو کاسیا همراه بود. در ادامه باز هم جریان بازی آرام شد و نه رئال مادرید میلی به هجوم داشت و نه لگانس توان جبران.

در دقیقه 84 اولین موقعیت رئال مادرید در نیمه دوم روی پاس گرت بیل ایجاد شد؛ اما ضربه ایسکو توسط گلر لگانس دفع شد.

در دقیقه 90، متئو کواچیچ در محوطه متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد و سرخیو راموس گل سوم را به ثمر رساند تا در نهایت بازی با نتیجه 1-3 به سود رئال مادرید به اتمام برسد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج