اسامی برندگان چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۸۷۷۷۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۴
۱۴۵۳۷
برندگان چهارمین جشنواره جام جم در بخش های مختلف معرفی شدند.

خبرگزاری مهر: اختتامیه چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم شامگاه ۱۷ اسفند برگزار شد و برترین های این جشنواره در بخش های مختلف معرفی شدند.

جوایز پویانمایی

بهترین فیلمنامه: سیاوش زرین آبادی، مهدی حیدریان برای «پهلوانان»

بهترین انیمیت: محمد مهدی احمدی سرپرست انیمیت «تاریخ از این ور»

بهترین موسیقی: عمران طاهری برای «بازمانده»

بهترین کارگردان: بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

بهترین طراحی فضا: بهروز یغماییان، نگار یغماییان، رامک امین کاظمی و احسان طاهری برای «موزه»

بهترین تهیه کنندگی: رضا تقدسی برای «مهارت های زندگی»

بهترین میان برنامه: علی درخشی، رضا علی اکبریان کاهانی برای «فوتبال مدرن»

بهترین کلیپ موزیکال: مهناز یزدانی و حسین نظرپور برای «شادمانه»

بهترین دستاورد فنی و هنری: وحید شاکری برای «رقص قاصد ها»

طراحی شخصیت: محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

جوایز مسابقات تلویزیونی

بهترین مسابقه میدانی: «ناهار فامیلی» به تهیه کنندگی بلال الفت از شبکه افق

بهترین کارگردانی مسابقه میدانی: «تیپ مخصوص» به کارگردانی مجید بهرامی مقدم از شبکه یک

بهترین مسابقه استودیویی: «جادوی صدا» به تهیه کنندگی حسین حسین خانی از شبکه سه

بهترین کارگردانی مسابقه استودیویی: سیدوحید حسینی برای مسابقه «دستپخت» از شبکه یک

برترین اجرا: این جایزه با تقدیر از حسین رفیعی و جواد مولانیا به افشین زی نوری برای جادوی صدا در شبکه سه و هوش برتر در شبکه نسیم اهدا شد.

بخش طراحی صحنه و دکور: لوح تقدیر برای پیمان قانع برای کودک شو در شبکه نسیم. جایزه اصلی به مهدی هاشمی برای طراحی هوش برتر از شبکه نسیم رسید.

تقدیر ویژه هیات داوران: وحید مرتضوی برای برنامه های بشارت و اسرا

جایزه ویژه قرارگاه کارآفرینی: حسین افشار برای مستند مسابقه خانه ما

جوایز مستند

بهترین پژوهش: محمد مقدم برای ایران در سپیده دم از شبکه یک

بهترین کارگردانی: جایزه مشترک برای محمد کارت کارگردان «آوانتاژ» از شبکه مستند و فتح الله امیری و نیما عسگری برای «محیط بان و پلنگ» در شبکه جام جم

بهترین فیلم: آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ»

جایزه ویژه هیات داوران: موسی جابری برای مستند «اقلیم» شبکه سه

جوایز سریال

بهترین تهیه کننده: محمدرضا شفیعی برای سریال کیمیا شبکه دو

بهترین کارگردانی: عزیزالله حمیدنژاد برای چرخ فلک شبکه یک

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1396/12/17
اخه این برنامه به مردم چه ربطی داره وقت تلویزیون و مردمو گرفتن چهار نفر میان جایزه میگیرن
Germany
23:45 - 1396/12/17
چرا به حاتمی کیا جایزه ندادند بدش میگیره
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1396/12/19
کاشکی به آزیتا حاجیان جایزه می دادند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر