انتقاد از رفتارها در قبال حواشی مراسم برج میلاد
۶۸۹۷۲۹
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
۵۱۱۹ 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حرکات موزون کودکان در برنامه روز زن، گفت: شهری که از همه در و دیوارش غم می بارد گویا شادی در آن میوه ممنوعه است. یعنی هر حرکت نشاط آور و شادی ولو اینکه دختر بچه‌های نابالغ یک حرکت موزونی انجام دهند، ممنوع است.

اعتمادآنلاین: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حرکات موزون کودکان در برنامه روز زن، گفت: شهری که از همه در و دیوارش غم می بارد گویا شادی در آن میوه ممنوعه است. یعنی هر حرکت نشاط آور و شادی ولو اینکه دختر بچه‌های نابالغ یک حرکت موزونی انجام دهند، ممنوع است.

احمد مازنی نماینده تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با خبرنگار اعتمادآنلاین با اشاره به احضار شهردار تهران به دادسرا به دلیل حواشی برنامه روز زن، گفت: شاید در برنامه ای که از سوی شهرداری برگزار شده است احیانا کج سلیقه ای شده باشد. اما رفتاری که با این موضوع انجام می شود بیشتر یک رفتار سیاسی است تا رفتار قضایی و اخلاقی.

وی تاکید کرد: امیدواریم که صحت نداشته باشد و تکذیب کنند اما اگر صحت داشته باشد که آقای شهردار را با مشغله ها و گرفتاری های بسیار احضار کرده باشند جای سوال دارد. همه قوا باید کمک کنند تا برنامه های شهر تهران اجرا شود در این شرایط اینکه برای یک برنامه که در زیر مجموعه ایشان اجرا شده و آقای شهردار حضور داشتند بخواهند احضارشان کنند و وقتشان را بگیرند، جای تعجب دارد.

مازنی افزود: مردم این موضوع را با حمایت هایی که همه ارکان نظام از بالا تا پایین از شهردار سابق می کردند، قیاس می کنند. آن موقع همه حمایت می کردند تا آقای قالیباف به وظیفه‌اش عمل کند. به نوعی همسایه‌ها یاری کنند تا ایشان شهرداری کنند، بود.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: این موضوع در افکار عمومی تاثیر خوبی ندارد و مردم حتما قضاوت مثبتی در این خصوص نخواهند کرد و این روش‌ها، روش‌های درستی نیست.

مازنی با اشاره به حرکات موزون کودکان در برنامه روز زن، گفت: شهری که از همه در و دیوارش غم می بارد گویا شادی در آن میوه ممنوعه است. یعنی هر حرکت نشاط آور و شادی ولو اینکه دختر بچه‌های نابالغ یک حرکت موزونی انجام دهند، ممنوع است.

وی تصریح کرد: یادی کنیم از دوران انتخابات که یکی از کاندیداهای محترم اصولگرا گفته بود که من برای 7 هنر برنامه دارم. نمی دانم که ایشان می دانست رقص یکی از هفت هنر است یا خیر. اگر می دانست بفرمایند که اگر ایشان در ریاست جمهوری بودند چه برنامه ای برای رقص داشتند.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
17:40 - 1396/12/21
شکست خوردها ومتحجرین ودلواپسان گوته فکربعد از شکست تو انتخابات از هر چیزی بهونه میگیرن بقول احمدی نژاد هاله نور میدونم کجاتون میسوزه
اب بریز همونجا
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1396/12/21
حیف که حرفت با دلت یکی نیست
اعتماد به سیاست رو نابود کردید
Germany
17:52 - 1396/12/21
دقیقا موضوع بیشتر خراب کردن آقای شهردار ه تا رقص چند تا بچه وسیاسی است وتمام آقایون دلواپس برای مسایل مهم و پول هایی که از مملکت خارج میشه وفرار مغز ها نگران بشوند بهتر ه اینقدر برای ما مردم غم وغصه نخواهند وخدا هم بیشتر راضی است
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1396/12/21
پس انهایی که درروز تولد امام علی دست میزنند غلط کردن زورتون به دختربچه میرسه ... برید بمیرید .....
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1396/12/21
به امید نابودی کسانی که غم میخواهند برای مردم
پاسخ ها
یعقوب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
امین
امیرحسین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
احسنت
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1396/12/21
سوال من اینه که اگه آقای شهردار اینقدر سرشون شلوغه پس چرا میرن و در این مراسمات شرکت میکنن و تا آخر هم مراسم رو ترک نمی کنن مگه مشغله ایشون زیاد نیست؟
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1396/12/21
اتفاقا دختر بچه های الان از ننه بررگ های ما بیشتر میفهمند وامروز بی بند وباری میکنند فردا شعر پشیمانی میخوانند
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1396/12/21
یه وقتهایی غم شرف داره به آبرو ریزی در کشور یه مشت بچه رو جلو انداختن برای ناهنجاریهای خودشان
تمام بی حیا های دنیا وادمهای بد دنیا یه زمانی بچه بودن
واین رو بدان باشید تخم مرغ دزد شتر دزد میشه
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1396/12/21
آقای شهردار چطور وقت با ارزشش اجازه میده بره برج میلاد خوشگذرونی اما وقت باارزشش اجازه نمیده بره دادسرا
تازه اگ صحت داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1396/12/21
به فکربیکاری فقرباشین که بودجه۲۰۰سال مملکت هزینه حدود۱۶ملیون افغانی می‌کنه دولت ازجیب ملت وله همین دلیل مضحکه خاص و عام توجهات شدیم خاک
Iran, Islamic Republic of
03:50 - 1396/12/22
بخاطر اینکه مردم ما اینقدر هیز شدند که با رقص چند تا دختر بچه تحریک می شوند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج