روزی که هواداران بارسا، مسی را خشمگین کردند
۶۹۰۸۰۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
۸۷۶۷ 
لیونل مسی همواره ارتباط مطلوبی با هواداران بارسا داشته و این رابطه متقابل است. اعجوبه آرژانتینی با فاصله محبوب ترین ستاره نوکمپ محسوب می شود.

ورزش سه: لیونل مسی همواره ارتباط مطلوبی با هواداران بارسا داشته و این رابطه متقابل است. اعجوبه آرژانتینی با فاصله محبوب ترین ستاره نوکمپ محسوب می شود.


 در 13 سال گذشته البته بوده اند روزهایی که مسی در نوکمپ احساس خوشایندی را تجربه نکرده است. به دلایلی چون شکست های تلخ و البته واکنش منفی هواداران علیه برخی بازیکنان.

 

روزی که هواداران بارسا، مسی را خشمگین کردند


17 فوریه سال گذشته بود که بارسا پس از شکست عجیب 4-0 در زمین پی اس جی، باید با لگانس در نوکمپ دیدار می کرد. بارسا تا دقیقه 90 با تساوی 1-1 متوقف شده بود که مسی توانست با گل کردن پنالتی، تیمش را از یک تساوی تلخ نجات دهد.


او پس از گلزنی، خوشحالی نکرد و علت آن، سوت های اعتراضی هواداران علیه آندره گومس بود. در واقع شروع فشارها روی هافبک پرتغالی از همان روز بود. مسی که از آن اتفاق خشمگین شده بود، ترجیح داد گل حساس خود را جشن نگیرد چرا که اعتقاد داشت واکنش ها علیه گومس غیرمنصفانه اند.

هافبک پرتغالی چند روز پیش اعتراف کرد که شرایط برایش در بارسا جهنمی شده و حتی می ترسد که از خانه بیرون بیاید اما گفت که هم تیمی هایش همواره در صدد روحیه دادن به وی هستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج