نگاهی به بازیگران سریال‌های نوروزی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۹۱۵۶۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۲
۸۵۶۴
ثریا قاسمی، گوهر خیراندیش، رویا تیموریان، فرهاد آییش، علیرضا خمسه، مریم امیرجلالی، محمدرضا شریفی‌نیا، افسانه بایگان، محمود عزیزی و افسر اسدی از جمله بازیگران شناخته‌شده‌ای هستند که قرار است همراه با سریال‌های نوروزی به خانه‌های مخاطبان بیایند.

ایسنا: امسال چهار سریال از شبکه‌های سیما با یکدیگر به رقابت می پردازند که «پایتخت ۵» از سیروس مقدم در شبکه یک، «تعطیلات رویایی» از علیرضا امینی در شبکه دو، «دیوار به دیوار ۲» از سامان مقدم در شبکه سه و همچنین «هیات مدیره» ساخته مازیار میری در شبکه پنج را شامل می‌شود.

از میان این سریال‌ها، امسال «دیوار به دیوار» و «پایتخت»، دو مجموعه دنباله‌دار هستند که در ادامه کارهای قبل روی آنتن می‌روند.

محسن تنابنده با نقش نقی، ریما رامین فر با نقش هما، احمد مهرانفر با نقش ارسطو، علیرضا خمسه با نقش بابا پنجعلی بازیگران اصلی پایتخت هستند.

محمدرضا شریفی‌نیا، افسانه بایگان، محمود عزیزی، افسر اسدی، رضا یزدانی، علی صادقی، علی اوجی، مریم معصومی، خاطره حاتمی، لاله اسکندری و مرتضی علی آبادی بازیگران اصلی «تعطیلات رویایی».

ثریا قاسمی، گوهر خیراندیش، رویا تیموریان، فرهاد آییش، پژمان جمشیدی، ویشکا آسایش، علی قربان زاده و میترا حجار در «دیوار به دیوار» ایفای نقش می‌کنند و مریم امیرجلالی، حدیث میرامینی، احسان کرمی، امیررضا دلاوری، رابعه مدنی و الیکا عبدالرزاقی، لیلی رشیدی، زهرا داوودنژاد، رحیم نوروزی و کمند امیرسلیمانی در «هیات مدیره».

از میان این بازیگران لیلی رشیدی، میترا حجار، علی قربانزاده و احسان کرمی از جمله بازیگران جوانی هستند که پس مدت‌ها دوری از تلویزیون، نوروز ۹۷ بار دیگر در قاب تلویزیون دیده خواهند شد.

 

«پایتخت» امسال هم در غیبت مهران احمدی

«پایتخت» که قرار است نوروز ۹۷ از شبکه یک روی آنتن برود، امسال بدون شتابزدگی ساخته شد. این مجموعه در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است. محسن تنابنده با نقش نقی، ریما رامین‌فر با نقش هما، احمد مهرانفر با نقش ارسطو، علیرضا خمسه با نقش بابا پنجعلی بازیگران اصلی این سریال هستند و همچنان جای خالی مهران احمدی در نقش بهبود فریبا در این مجموعه احساس می‌شود. مهران احمدی که جزو محبوب‌ترین شخصیت‌های این مجموعه بود، از سری چهارم «پایتخت» با این مجموعه خداحافظی کرد.

این بازیگر پیش از این درباره‌ی علت خداحافظی‌اش به ایسنا گفته بود: من علاقه خاصی به تیم سیروس مقدم و پایتختی‌ها دارم و خیلی دوست داشتم با آنها همکاری کنم ولی بر عکس بعضی از همکاران، نمی‌توانم در چند پروژه و همزمان با هم بازی کنم. حضور در چند پروژه انرژی زیادی از بازیگر می‌گیرد؛ با توجه به این مطلب که سریال پایتخت لوکیشن‌های زیادی دارد و من نمی‌توانم هم در تهران و در شهرستان در یک زمان مشخص باشم.

با این حال مهران احمدی با کارگردانی «مصادره» ( با بازی رضا عطاران) و اکران نوروزی این فیلم، بار دیگر نوروز شادی را برای علاقمندانش رقم می‌زند.

 

تکرار همکاری افسانه‌ بایگان و محمدرضا شریفی‌نیا پس از یک دهه

محمدرضا شریفی‌نیا، افسانه بایگان، محمود عزیزی، افسر اسدی، رضا یزدانی، علی صادقی و علی اوجی از بازیگران سریال نوروزی شبکه دو هستند.

محمدرضا شریفی‌نیا در نوروز ۱۳۸۷ هم در سریالی مناسبتی با عنوان «پیامک از دیار باقی» (به کارگردانی سیروس مقدم) ایفای نقش کرده بود و مدتی بود که در تلویزیون حاضر نشده بود. نکته جالب اینکه افسانه بایگان هم در همین سریال نوروزی ایفای نقش داشت و بار دیگر با محمدرضا شریفی‌نیا هم‌بازی می‌شود. بایگان در سریال نوروزی «روز حسرت» هم به کارگردانی سیروس مقدم بازی داشت که رمضان سال ۸۷ پخش شد. آخرین سریالی که از افسانه بایگان به ثبت رسیده، پریا به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده است که سال ۹۵ روی آنتن رفت.

 

نگاهی به بازیگران سریال‌های نوروزی

 

اما دیگر بازیگر سریال «تعطیلات رویایی» علی صادقی است که نسبتا تجربه زیادی برای بازی در مجموعه‌های نوروزی داشته است. «ما فرشته نیستیم» نوروز سال ۹۳، «موج و صخره» نوروز ۹۰ و «زن بابا» نوروز ۸۹ از کارهای این بازیگر محسوب می‌شود.

 

«دیوار به دیوار» با علی‌ قربانزاده و میترا حجار در غیبت مهدی ژوله

اگرچه دیوار به دیوار هنوز به طور قطع سریال نوروزی شبکه سه اعلام نشده است اما اگر فرض را بر این امر بگذاریم، باید گوهر خیراندیش، رویا تیموریان، فرهاد آییش، پژمان جمشیدی، ویشکا آسایش و آزاده صمدی را بازیگران نوروزی بدانیم.

در فصل اول این سریال امیر مهدی ژوله هم به ایفای نقش پرداخته بود که در فصل دوم حضور ندارد و بازیگران دیگری به کار اضافه شده‌اند.

علی قربان‌زاده و میترا حجار به عنوان بازیگران جدید در این فصل به سریال سامان مقدم پیوسته و جلوی دوربین رفته‌اند.

قربان‌زاده که با سریال «داستان یک شهر» اصغر فرهادی وارد تلویزیون شد، در دیگر سریال سامان مقدم با عنوان «شمس‌العماره» ایفای نقش کرده و با فرهاد آییش همبازی بوده است. در «شمس‌العماره» رویا تمیوریان هم ایفای نقش داشت که اتفاقا حضور نسبتا قابل توجهی در سریال‌های مناسبتی داشته است.

از میترا حجار هم بازی در چند سریال محدود به ثبت رسیده است که آخرین آن «سرزمین کهن» است که هنوز امکان پخش از تلویزیون را نیافته است. البته بازگشت او پس از چند سال غیبت در سینما و تلویزیون ایران، با ایفای نقش در سریالی به نام «گمشده» بود که در نقشی کاملا متفاوت از آنچه پیشتر از او سراغ داشتیم مقابل دوربین رفت.

گوهر خیراندیش سال ۸۸ با ایفای نقش در سریال اشک‌ها و لبخندها به کارگردانی حسن فتحی اولین سریال نوروزی‌اش را به ثبت رساند. او در این سریال در نقش «شمسی شال‌فروش» حاضر شد.
در نوروز ۱۳۸۸ از شبکه یک پخش شد. ما فرشته نیستیم فلورا سام در نوروز چهار سال قبل دیگر سریال نوروزی خیراندیش است.

 

حضور پررنگ مریم امیرجلالی و بازگشت لیلی رشیدی

شبکه پنج که سال گذشته سریالی برای پخش نوروزی نداشت، از ابتدای امسال چند سریال را در کنداکتور پخش خود قرار داده و قرار است دوباره سریال نوروزی پخش کند.

بازیگرانی نظیر ثریا قاسمی، مریم امیرجلالی، حدیث میرامینی، احسان کرمی، امیررضا دلاوری، رابعه مدنی و الیکا عبدالرزاقی، لیلی رشیدی، زهرا داوودنژاد، رحیم نوروزی و کمند امیرسلیمانی با سریال نوروزی شبکه تهران که «هیات مدیره» نام دارد به تلویزیون می‌آیند.

این سریال به کارگردانی مازیار میری یک کار آپارتمانی است که فضایی شیرین دارد و درباره موضوعات و چالش‌هایی است که ساکنان یک برج طی اتفاقاتی با آنها مواجه می‌شوند. با هیات مدیره‌ای که در این ساختمان توسط عده‌ای از خانم‌ها شکل می‌گیرد و اصلاحاتی که در مدیریت ساختمان اتفاق می‌افتد، داستان این سریال نیز پیش می‌رود و همان طور که از داستان برمی‌آید انتظار می‌رود خانم‌های بازیگر حضور فعال‌تری در این مجموعه داشته باشند.

مریم امیرجلالی از بازیگران «هیات مدیره»، از جمله بازیگرانی است که حضور پررنگی در سریال‌های نوروزی داشته است. از «نقطه‌چین» که نوروز 83 پخش شد تا «روزهای بد به‌در» نوروز 93، 10 سال را برای امیرجلالی رقم زده است که در بین آن نیز سریال‌های مناسبتی و نوروزی بسیاری را بازی کرده است. «ترش و شیرین» به کارگردانی رضا عطاران که در نوروز ۱۳۸۶ از شبکه سه پخش شد و «چاردیواری» ساخته سیروس مقدم در نوروز ۱۳۸۹ از دیگر کارهای این بازیگر هستند.

۱۵ قسمت از سریال هیات مدیره برای پخش در نوروز در حال آماده شدن است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1396/12/26
رضا یزدانی خیییلی خوبه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آف دکور _فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آف دکور _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر