تغییر شیوه اکران فیلم‌های گروه هنروتجربه
۶۹۱۸۵۳
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
۲۴۷۲
شیوه اکران فیلم های گروه سینمایی «هنروتجربه» در سال جدید تغییر می‌کند.

خبرگزاری خبرآنلاین: سینمای هنر و تجربه جهت افزایش بهره‌وری سالن‌های سینمایی خود با استفاده از نظرات فیلمسازان، مخاطبان و منتقدان سینمای ایران از اول سال ۱۳۹۷ نسبت به تغییر روش اکران فیلم‌ها در این گروه سینمایی اقدام خواهد کرد.

تغییر شیوه اکران فیلم‌های گروه هنروتجربه

بر اساس این تصمیم جدول برنامه نمایش فیلم‌ها از ۴۵ روز به ۱۵ روز تقلیل می‌یابد و فیلم‌های سینمایی و مستند که پیش بینی استقبال مخاطب از آنها بیشتر است بصورت ثابت در سینماهای کوروش ، فرهنگ و باغ کتاب به نمایش در خواهند آمد و سایر فیلم‌ها با مخاطب محدودتر بصورت چرخشی در سینماهای موزه سینما، خانه هنرمندان و چارسو نمایش داده خواهند شد.

در هر برنامه ۱۵ روز ادامه اکران فیلمها با منظور نمودن تعداد مخاطبین بیشتر براساس روش جدید و بهرهوری بالاتر خواهد بود. بدیهی است فیلم‌ها همچنان در طول زمان به مدت میانگین ۲ تا ۶ ماه بر پرده سینماها نمایش خود را ( با در نظر داشتن میزان استقبال حداقلی مخاطب ) دنبال خواهند کرد.

سینمای هنر وتجربه تلاش وافر دارد با رعایت رفتارشناسی مخاطب این نوع سینما شرایط جدیدی را برای استقبال بیشتر از فیلمهای هنر وتجربه توسط مخاطبان مهیا سازد.

سینمای خانه هنرمندان همچنان مرکز اصلی نمایش فیلمهای مستند و کوتاه خواهد بود و امید داریم پردیس سینمایی باغ کتاب با وجود فضای فرهنگی و هنری پیرامون خود به مرور پذیرای همیشگی علاقمندان سینمای مستند و کوتاه شود و بعد از تعطیلات عید نمایش فیلم های مستتد و کوتاه در پردیس باغ کتاب آغاز خواهد شد.

 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج